logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spółki Knowledgehub na Web Summit 2018

  PR 15.10.2018, przeczytano 249 razy

Web Summit to największe i najważniejsze wydarzenie technologiczne na świecie. Uczestnikami imprezy są zarówno przedstawiciele gigantów, m.in. Microsoft czy Amazon, jak i właściciele startupów oraz małych firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku. Z każdym rokiem Web Summit skupia licznych wystawców i ekspertów z różnych obszarów technologii, marketingu i mediów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spolki-knowledgehub-na-web-summit-2018,379741,artykul.html

Podczas wydarzenia, swoje oferty zaprezentują także firmy, które od  lat dynamicznie działają na rynku, oferując swoje narzędzia, rozwiązania i technologie. Senuto, platforma do optymalizacji działań SEO zaprezentuje ofertę na stoisku E435. Zespoły Videomill, specjalisty w zakresie tworzenia spersonalizowanego wideo oraz spółki Yield Riser, eksperta w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie, znaleźć będzie można na stoiskach E462 i E437. Firma NapoleonCat, która oferuje narzędzie do zarządzania marką w mediach społecznościowych pojawi się na stoisku E434. Z kolei wiodąca polska spółka, oferująca technologię big data – Data Exchanger swoją ofertę zaprezentuje na stanowisku E436.

Przewiduje się, że na tegorocznej edycji w Lizbonie pojawi się ponad 70 tys. uczestników i 1200 prelegentów z przeszło 170 krajów. Udział w Web Summit to idealna okazja na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami oraz zaprezentowanie swojej oferty na forum międzynarodowym. Targi dają również szansę poznania zagranicznych rynków, a także nawiązania licznych kontaktów z klientami i inwestorami.

Źródło: KnowledgeHub

www.knowledgehub.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grzegorz Kalinowski: Media obrosły masą showmanów i mediaworkerów
Media zmierzają dziś w stronę show-biznesu – uważa pisarz. Jego zdaniem solidnych dziennikarzy coraz mocniej wypierają showmani i mediaworkerzy, co odbija się na jakości przekazu medialnego. Według niego na przestrzeni jego trwającej ponaddwadzieścia lat kariery zawodowej polskie media ulegały znacznym przemianom.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieście nie przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu wobec mnie środka zapobiegawczego w postaci bezwzględnego tymczasowego aresztu i ustanowił możliwość opuszczenia aresztu za kaucja. Chcę podkreślić, że zawsze działałem w ramach i na podstawie prawa, czego dowiodę. Zarzuty, które mi postawiono są bezzasadne.
Inea wprowadza Eleven Sports 1 w 4K
INEA rozwija platformę telewizyjną HIWAY, wprowadzając drugi kanał w jakości 4K – Eleven Sports 1. Do końca marca będzie on dostępny dla wszystkich klientów HIWAY TV, a od 1 kwietnia dla klientów najwyższego pakietu.
Cinema City Free WiFi: New Age Media uruchamia nową usługę
W związku z wprowadzeniem we wszystkich kinach Cinema City oraz kinach IMAX w Polsce nowej usługi o nazwie „Cinema City Free WiFi”, widzowie kinowi zyskali bezpłatny dostęp do Internetu w holach i barach kinowych. Jednocześnie  za pomocą tego rozwiązania klienci reklamowi New Age Media mają możliwość dodatkowego dotarcia do ponad 2 milionów użytkowników miesięcznie w...
Brexit wspierany na Twitterze przez skrajnie prawicowe konta spoza Wielkiej Brytanii
Analiza 24 milionów tweetów na temat Brexitu przeprowadzona przez badaczy z firmy F-Secure wykazała próby ingerowania w debatę ze strony skrajnie prawicowych kont spoza Wielkiej Brytanii. Ich celem było wzmocnienie nastrojów wspierających wyjście Brytyjczyków z Unii Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764