logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spot Akcji Demokracja: czarny scenariusz, gdy odpuścimy sobie Europę

  PR 27.05.2024, przeczytano 210 razy
ilustracja

Terror rosyjskiej inwazji z perspektywy matki - sugestywny spot zrealizowany dla Akcji Demokracja ma uświadomić Polkom i Polakom, że wybory 9 czerwca do Parlamentu Europejskiego są bardzo ważne. Bezpieczeństwo Polski i Europy nie jest nam dane raz na zawsze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spot-akcji-demokracja%3A-czarny-scenariusz%2C-gdy-odpuscimy-sobie-europe,404390,artykul.html

W zwykły spokojny dzień matka kilkuletniej dziewczynki zostaje uprowadzona z domu przez uzbrojonych napastników. Wraz innymi mieszkańcami swojego miasta trafia w odosobnione miejsce otoczona żołnierzami mówiącymi po rosyjsku…

ilustracjastrzałka

- Możemy mieć silną Unię Europejską, która skuteczną polityką w zarodku zdusi ryzyko zbrojnej inwazji. Agresywna Rosja, cyberataki na infrastrukturę krytyczną, szerząca się dezinformacja i fake newsy, które mają polaryzować europejskie społeczeństwo - te zagrożenia dotykają nas już dzisiaj. Żaden kraj nie jest w stanie sam stawić im czoła. Dlatego właśnie teraz potrzebujemy silnej i zjednoczonej Europy. Naszym spotem ostrzegamy, co może się stać, jeśli odpuścimy sobie odpowiedzialność za przyszłość Polski i Europy, nie głosując 9 czerwca w wyborach do europarlamentu - mówi Karolina Skowron-Baka, dyrektorka zarządzająca & prezeska zarządu Akcji Demokracja.

Premiera spotu odbyła się w niedzielę 26 maja w Dzień Matki o godzinie 12:00 w kinie Luna w Warszawie. Spot można obejrzeć na specjalnej stronie internetowej https://9czerwca.eu/ oraz w kanałach social media Akcji Demokracja (www.youtube.com/watch?v=zqh98GPtFFg).

Spot na zlecenie Akcji Demokracja zrealizowała agencja kreatywna 2012. Autorem scenariusza i reżyserem jest Marcin Pucyk, operatorem - Piotr Uznański, za muzykę odpowiada Wojtek Urbański. Postprodukcją zajęło się Rio de Post, a dźwiękiem - Studio Głośno.

Akcja Demokracja to oddolny ruch ponad pół miliona osób zaangażowanych w obronę praw człowieka, demokracji, klimatu i praw zwierząt. Podejmuje skoordynowane działania na rzecz lepszego, bardziej sprawiedliwego społeczeństwa.

Źródło: Akcji Demokracja

www.akcjademokracja.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

BenQ SW242Q: profesjonalny 24” monitor fotograficzny
Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowej generacji profesjonalny monitor fotograficzny z 24 calowym panelem IPS 2560x1600 z cienką, matową powłoką antyodblaskową. Panel jest certyfikowany przez TÜV Rheinland pod względem skuteczności tłumienia odbić – ma Anti-Reflection TUV Certificate, co w praktyce daje efekt przypominający papier. W połączeniu z oprogramowaniem...
Fortuna Czarne ponownie z Pomarańczą, także na kontekstowych OOH
„Nie potrzebujesz tu celebryty, by celebrować jej szlachetny smak” – to jedno z haseł ostatniej kampanii piw Fortuna Czarne. Koncepcja komunikacji została na tyle dobrze przyjęta, że Browar Fortuna zdecydował się na jej kontynuację, powierzając zadanie ponownie agencji Pomarańcza.
Haribo: 10-lecie reklam opartych na koncepcie Kids’ Voices
Marka HARIBO prezentuje jubileuszowy film przedstawiający kreatywny proces twórczy powstawania kultowych reklam HARIBO opartych na koncepcie, w którym dorośli mówią dziecięcymi głosami i odnajdują w sobie prawdziwą dziecięcą radość. Pomysł Kids’ Voices został wprowadzony do komunikacji marki w 2014 roku i pojawił się w 40 reklamach HARIBO w 19 krajach....
Madogz wchodzi w eventy
MADOGZ Events oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji eventów, wydarzeń biznesowych oraz aktywacji marek. Podmiot działa w ramach grupy spółek skupionej wokół agencji MADOGZ, która realizuje zintegrowane kampanie marketingowe.
Oferta na lato w kampanii Orange i Leo Burnett
W czerwcu ruszyła zrealizowana przez agencję Leo Burnett nowa odsłona kampanii Orange, promująca ofertę przygotowaną na lato. Orange proponuje w niej nie tylko światłowód, ale także Netflix i nielimitowaną ilość GB w smartfonie w prezencie przez 6 miesięcy oraz nielimitowany internet 5G w Planie L z wybranymi modelami smartfonów 50% taniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764