logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Spot TV dla Mel Max Actigel od Hand Made

  PR 24.11.2023, przeczytano 461 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Hand Made przygotowała najnowszą reklamę telewizyjną produktu Mel Max Actigel z portfolio HASCO-LEK.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-spot-tv-dla-mel-max-actigel-od-hand-made,402203,artykul.html

Agencja odpowiada za koncept kreatywny oraz produkcję spotu wraz z postprodukcją. Kampania obejmuje spoty TV o długości 30, 15 i 8 sekund (billboardy sponsorskie). Hand Made posiada wewnętrzne studio, które umożliwia nadzór nad produkcją, budżetem reklamowym, jak również postprodukcję materiałów. Studio tworzy wszelkiego typu materiały 2D i 3D, wizualizacje, animacje, wideo, a także kompleksowe spoty reklamowe.

W procesie przetargowym zdecydowaliśmy się na wybór koncepcji przygotowanej przez Hand Made. Przekonała nas nietuzinkowa wizja, która łączy najważniejsze cechy zastosowania produktu oraz wyróżnienie się na tle innych reklam z kategorii. Realizacja kampanii została przeprowadzona na najwyższym poziomie - od pomysłu, przez produkcję, aż po finalną realizację spotu.

Kinga Dudek, Product Manager, Mel Max

Koncept spotu opiera się na wskazaniu radosnych momentów dnia, których w żaden sposób nie powinien zakłócać ból. Mel Max Actigel pomaga zwalczyć dolegliwości zaburzające czerpanie przyjemności z ulubionych zajęć i spotkań z ludźmi. Akcja rozgrywa się na nadwiślańskim bulwarze w Krakowie, gdzie głównym punktem jest przepiękna, francuska karuzela.

Komunikacja w spocie podkreśla pozytywny aspekt działania produktu, który ułatwia wykorzystanie pełnego potencjału dnia - i to w każdym wieku. Agencja wyszła poza prosty schemat problem/rozwiązanie, by pokazać nieskrępowaną radość bohaterów wspieranych przez działanie produktu Mel Max Actigel.

To nie pierwsza współpraca z koncernem HASCO-LEK. Hand Made przygotowała między innymi nowy projekt internetowego serwisu korporacyjnego marki.

HASCO-LEK jest wiodącym producentem leków, suplementów diety, kosmetyków oraz wyrobów medycznych. Od blisko 40 lat tworzy leki najwyższej jakości, które skutecznie zaspokajają potrzeby zdrowotne pacjentów.

Hand Made od 18 lat projektuje mądre rozwiązania marketingowe we wszystkich kluczowych kanałach. Agencja zapewnia wsparcie strategiczne, kreatywne i produkcyjne w zakresie obsługi full service. Efektywność Hand Made potwierdzają nagrody, raporty branżowe i oceny klientów, w tym czterokrotne wyróżnienie spośród najlepszych polskich agencji reklamowych w raporcie Media & Marketing Polska.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Artur Szalpuk ambasadorem marki Robico Active
Firma Robico, producent m.in. kefirów i maślanek, wprowadza na rynek nową markę. Robico Active to produkty skierowane do osób lubiących aktywnie spędzać czas, dbających o zdrowie i sprawność fizyczną oraz profesjonalnych sportowców. Suplement diety WPC 80 w trzech owocowych smakach dostępny jest w sprzedaży od maja 2024 r. Launch produktów wsparty jest...
Aktywacja na Euro 2024 w marketach MediaMarkt
Ruszyły Euro 2024, a wraz z nimi oczywiście ogromne piłkarskie emocje. Od tego tygodnia klienci MediaMarkt mogą je poczuć na własnej skórze i sami rozegrać mecze w specjalnych strefach kibica. Atrakcyjne nagrody można zdobywać do 13 lipca. Za aktywację sportowej zabawy odpowiada Gutenberg Warsaw z Grupy DDB.
Dawid Myśliwiec w agencji WERE Fantasy
Dawid Myśliwiec, popularnonaukowy Youtuber prowadzący między innymi kanał Uwaga! Naukowy Bełkot podejmuje współpracę managerską z agencją WERE Fantasy należącą do grupy Fantasyexpo.
Kampania Biura Maklerskiego Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku rozpoczęło kampanię marketingową w social mediach skierowaną do osób korzystających z produktów inwestycyjnych, która ma promować jego ofertę rachunku maklerskiego i Alior Trader. Działania potrwają do końca lipca br.
Simlat i Chabior zapraszają na Warsztaty – kampania Q Service Castrol
Sieć profesjonalnych warsztatów Q Service Castrol uruchomiła nową kampanię. W głównych rolach występuje duet znanych aktorów, Łukasz Simlat i Janusz Chabior, nowi Ambasadorzy marki. Można ich zobaczyć w serii spotów nawiązujących do klasyków kina. Filmy będą zachęcać do skorzystania z usług serwisów należących do sieci przez...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764