logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spot z Kotem i oferta dla firm w kampanii T-Mobile

  PR 11.02.2016, przeczytano 567 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach której operator zaprezentuje 15” spot wspierający najnowszą taryfę proFirma NOVA z Samsungiem Galaxy S6 za 1 zł. W drugim 30” spocie zobaczymy również Tomasza Kota, który przypomni o nowych standardach obsługi firm w T-Mobile.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spot-z-kotem-i-oferta-dla-firm-w-kampanii-t-mobile,27451,artykul.html

T-Mobile prezentuje kolejną odsłonę kampanii reklamowej skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw. Nowy 15-sekundowy spot produktowy, emitowany w TV i mediach online od 10 lutego, skupia się na zaletach najnowszej taryfy– proFirma NOVA z Samsungiem Galaxy S6 za 1 zł na start. W ramach najnowszej propozycji operatora, właściciele małych i średnich firm mogą korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci oraz z aż 10 GB Internetu, a wszystko to przy abonamencie za 119,99 zł. Jak zawsze na stałych klientów T-Mobile czekają dodatkowe benefity – darmowe minuty na połączenia wychodzące (wymienne na SMS-y) w krajach Unii Europejskiej.

Od początku lutego wraca również znany z pierwszej odsłony kampanii spot z Tomaszem Kotem, który wcielając się w rolę mechanika, przypomni nowy standard obsługi klienta biznesowego w T-Mobile.

Kampanię telewizyjną wspierają dodatkowe działania, obejmujące radio, kanały społecznościowe, VOD oraz display w Internecie, reklamę wielkoformatową OOH, owned media oraz materiały POS w salonach operatora.

Kreacje do 30-sekundowego spotu przygotowała agencja Bridge2Fun, natomiast 15-sekundowy spot produktowy opracowała agencja Leo Burnett. Za planowanie, zakup mediów oraz kampanię w Internecie odpowiada Starcom Mediavest Group (SMG), zaś za działania w mediach społecznościowych – agencja Blueberry. Materiały BTL do sieci sprzedaży opracowała Agencja G7.

Źródło: T-Mobile

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,


wiadomość usunięta z przyczyn regulaminowych
(spam: kryptoreklama sieci T-Mobile)

Najnowsze w tym dziale

Nowa edycja HP Latex serii R ‘2020: Webinarium Integart
Seria drukarek HP Latex R powstała w odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby mogło być jeszcze lepiej?”. W firmie HP to pytanie nigdy nie jest zadawane jednorazowo. To gwarantuje ciągły rozwój produktów.
Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje plotery Mutoh w Gdańsku
5 czerwca będą miały miejsce kolejne „prawdziwe Dni Otwarte” firmy Atrium Centrum Ploterowe. Tym razem plotery Mutoh zaprezentują swoje możliwości w Trójmieście.
Aldi zaprasza „Galopem na Insta!”
Ruszył oficjalny profil ALDI na Instagramie. To kolejny kanał w Social Mediach, w którym sieć aktywnie komunikuje się ze swoimi klientami. „Galopem na Insta” to hasło zachęcające do odwiedzenia profilu ALDI, gdzie użytkownicy znajdą bieżące informacje o produktach i promocjach, a także inspiracje zakupowe. Unikatową cechą komunikacji marki ma być warstwa wizualna...
Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem
W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.
Nec uruchamia dedykowany portal webinarowy
NEC Display Solutions Europe uruchomił swój dedykowany portal webinarowy. To narzędzie edukacyjne oferuje ogromną ilość merytorycznych treści zarówno na żywo, jak i pobieranych na żądanie - obejmujących tematy produktowe, rynkowe oraz zagadnienia technologiczne. Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764