logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spotkaj się z nami podczas Pikniku Technologicznego Integart 2022!

   17.07.2022, przeczytano 583 razy
ilustracja

TRZY MIASTA - TRZY DNI – TRZY PRZEWODNIE TEMATY I STREFY KREATYWNOŚCI! Startujemy już 27 lipca!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spotkaj-sie-z-nami-podczas-pikniku-technologicznego-integart-2022%21,396620,artykul.html

Terminy i lokalizacje:

  • Lublin – 27-29.07,
  • Rzeszów – 03-05.08,
  • Bydgoszcz – 17-19.08.

Wejdź na www.pikniktechnologiczny.pl i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! wybierz wiodącą tematykę, która jest dla Ciebie interesująca i z której chciałbyś skorzystać! Bez ograniczeń!

Dlaczego warto być z nami? Poza doskonałą, piknikową atmosferą gwarantujemy:

  • wiedzę, doświadczenie w zakresie technologii druku, cięcia i frezowania,
  • pokazy instruktażowe druku oraz cięcia na ploterze stołowym F1612 oraz ploterach rolowych Summa,
  • nowości mediowe 2022 wraz z atrakcyjnymi ofertami sprzedaży – tylko dla uczestników Pikniku,
  • wzornik mediów zadrukowanych na drukarkach lateksowych serii 700/800/W – Let’s print more!
  • nie zabraknie bardzo atrakcyjnych ofert handlowych, a w strefie Food & Chill odbywać się piknikowe rozmowy o technologii i mediach i wiele więcej…

Po prostu…musisz tu być! Wybierz tematykę spotkań oraz termin. Wystarczy parę chwil abyś zarejestrował swój udział online! Bezpłatnie, z gwarancją noclegu!

Zapraszamy!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitory interaktywne Newline już dziś z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
Adrian Zwierzyński i Kamil Kuć awansują w 180heartbeats + Jung v Matt
Kamil Kuć i Adrian Zwierzyński z tytułami Associate Creative Directors. Zespół awansował na nowo utworzone dyrektorskie stanowiska w dziale kreacji i designu agencji 180heartbeats+Jung v Matt.
Bunge Polska, lider rynku w kategorii margaryny i miksy w kubkach*, rusza z kampanią promującą nowe produkty pod marką SmakoWita – pasty z ziaren fasoli. Agencją odpowiedzialną za kreację i media jest FENO.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764