logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spotkanie KRRiT i IAB Polska w sprawie obowiązku dokonania zgłoszenia o wpis do wykazu

  PR 04.03.2022, przeczytano 158 razy

W imieniu Zarządu IAB Polska dziękujemy panu przewodniczącemu i przedstawicielom KRRiT za dzisiejsze spotkanie dotyczące obowiązku dokonania zgłoszenia o wpis do wykazu przez twórców udostępniających materiały audiowizualne za pośrednictwem platform (YT, Tik Tok, Meta, Instagram i innych)


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spotkanie-krrit-i-iab-polska-w-sprawie-obowiazku-dokonania-zgloszenia-o-wpis-do-wykazu,394989,artykul.html

W ostatnim czasie temat wywołał sporo zamieszania w branży i mediach, między innymi związanego z wątpliwościami, kto powinien zgłosić wpis do wykazu.

Bardzo doceniamy otwartość KRRiT w zakresie wypracowania wspólnych rozwiązań, w tym między innymi wprowadzenia wyłączeń wybranych podmiotów z obowiązku rejestracji, a co za tym idzie wyłączeń z innych obowiązków wynikających z ustawy ponad wpis do wykazu.

Branża cyfrowa wraz z KRRiT będzie dalej wspólnie pracować nad wypracowaniem konkretnych propozycji. Równolegle współpracujemy również z UOKiK w temacie oznaczania treści reklamowych przez influencerów. Wierzymy, że wspólnie wypracujemy optymalne rozwiązania dla całego rynku.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
Alfa TVP i Belsat TV dostępne na szóstym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej
Wprowadzenie do dystrybucji naziemnej programów TVP Alfa i Belsat TV zapewni widzom z całej Polski możliwość ich swobodnego odbioru, w szczególności tym, dla których naziemna telewizja cyfrowa jest głównym źródłem odbioru sygnału telewizyjnego. Oba kanały od 24 stycznia są nadawane w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, w wysokiej rozdzielczości...
W ramach akcji przygotowaliśmy dwie aukcje.
Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia będzie można oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764