logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spotkanie w Idea Hub: Zakupy on-line w nowej rzeczywistości zamówień publicznych

  PR 19.10.2018, przeczytano 219 razy

Czekają nas duże zmiany w zamówieniach publicznych. Od stycznia 2020 roku wszystkie zamówienia sektora państwowego będą dokonywane jedynie on-line. Jak się do tego przygotować? Na czym dokładnie będą polegać zmiany? Już w najbliższy czwartek, 25 października w poznańskim Idea Hub podczas bezpłatnego spotkania networkingowego, Mateusz Bartosiewicz, trener i doradca ds. elektronizacji przybliży szczegóły nowych realiów w zamówieniach publicznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spotkanie-w-idea-hub%3A-zakupy-on-line-w-nowej-rzeczywistosci-zamowien-publicznych,379807,artykul.html

18 października w życie weszły duże zmiany w zamówieniach publicznych. Dotyczą one m.in. organizacji i prowadzenia przetargów. Co przewidują? Przede wszystkim wejście ery elektronizacji w sektor zamówień publicznych, w tym rezygnację z formy papierowej przetargów. Od teraz będą one organizowane i prowadzone za pośrednictwem platformy eZamówienia. Choć nowe prawo w pełni wejdzie w życie dopiero w 2020 roku, już teraz przedsiębiorcy muszą przygotować się do nowej rzeczywistości. Czy warto się rejestrować? Z czym to się wiąże? Czym różni się oferta b2b od oferty dla sektora państwowego? Jak realnie poszerzyć rynek zbytu mojej firmy? Poznaj najbardziej powszechne narzędzie w Polsce do składania ofert dla sektora publicznego i zwiększ realnie ilość klientów.

Pora przygotować się na zmiany zachodzące w sektorze zamówień publicznych. W jaki sposób? Już w najbliższy czwartek, 25 października podczas bezpłatnego spotkania dla przedsiębiorców w roli eksperta wystąpi Mateusz Bartosiewicz, doradca ds. elektronizacji. Wdrożył elektroniczne narzędzia zakupowe w 160 jednostkach samorządu, sektorówce, spółkach miejskich i biznesie. Ponadto prowadzi prelekcje oraz warsztaty w ramach konferencji dla wykonawców, jak i zamawiających.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również szkolenia dotyczące pozyskiwania i rozwijania przedsiębiorczych kompetencji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisy dostępne są pod adresem garbary[at]ihub.pl.

Źródło: Idea Hub

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reprograf: Efi i Perfecta - Premiery na Remadays 2019
Reprograf odlicza już dni do targów RemaDays. Zapraszamy: hala F, stoisko N7.
Tomasz Bogdanowicz otworzył agencję marketingu sprzedażowego „Shopper Link”
Na polskim rynku pojawiała się nowa agencja świadcząca kompleksowe usługi w zakresie komunikacji marketingowej - Shopper Link. Jej wyróżnikiem jest stawianie na równi wizerunkowego wymiaru budowania marki, jak i aspektu sprzedażowego. Założycielem jest Tomasz Bogdanowicz, który przez ostatnich 6 lat był związany z Walk, gdzie m.in. pełnił obowiązki Managing...
Agencja interaktywna Mint Media rozpoczęła współpracę z firmą Mattel, jednym z największych na świecie producentów zabawek. Agencja odpowiadała za przeprowadzenie kampanii promującej grę UNO w serwisie TikTok i na Instagramie.
Nowa kampania TV marki Sanytol
W poniedziałek 14 stycznia wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Osiem nowych agencji dołączyło do IPRN
The International Public Relations Network (IPRN), organizacja zrzeszająca niezależne agencje public relations, obecna w ponad 40 krajach, ogłosiła w tym tygodniu zwiększenie swojego globalnego zasięgu. Dołączyło do niej ośmiu nowych członków z różnych krajów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone