logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Gdynia: sprzedam pracujący ekran led wraz z lokalizacją

26.06.2013
Cena: 199 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1219

Ekran jest zawieszony na północnej
ścianie kamienicy ( ul. Świętojańska 32) - skrzyżowanie ulic Świętojańskiej, 10 Lutego i Skweru Kościuszki. Jest widoczny z każdego przejścia dla pieszych. W pobliżu są : Info Boxy i wieża widokowa ( multimedialne centrum informacji o Gdyni z przeszklonymi ścianami przez które widoczny jest ekran), C.H. Batory, C.H.Kwiatkowski, Gemini-Multikino Teatr Muzyczny ( m.in. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych), Oceanarium, Marina, Przystań Żeglugi Pasażerskiej,Plaża Miejska, Bulwar Nadmorski, Kościół, hospicjum, bardzo liczne placówki bankowe i finansowe, salony Plusa i Orange, restauracje i kawiarnie (m.in. Pizza Hut, Starbucks, Sfinks ) hotel Gdynia, biura rachunkowe, szkoły językowe, punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich, sklepy. W najbliższym czasie ruszy budowa centrum biznesowo-hotelowegow sąsiedztwie Gemini oraz kompleksu mieszkaniowo-usługowego. Zgodnie z uchwałą władz miasta w centrum nie ma zgody na instalowanie innych ekranów led - nie mamy konkurencji.
Parametry ekranu :
wysokość : 3,84 m
szerokość : 7,68 m
raster elementów led : 10 mm
ilość elementów led na m2 : 10000
jasność : 10000 gd/m2
kąt widzenia w poziomie : 160 stopni
kąt widzenia w pionie : 70 stopni
diody selekcjonowane Cree
system tworzenia obrazu : pixel bis Z właścicielem ściany ( prywatny właściciel a nie wspólnota ) mamy umowę dzierżawy całej ściany do 2015r.z możliwością jej przedłużenia. Współpraca z właścicielem ściany układa się bardzo dobrze.Możemy pomóc w negocjacjach umowy dzierżawy ściany a także polecić osobę ( informatyka) obsługującą i serwisującą dla nas ekran.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sprzedam-pracujacy-ekran-led-wraz-z-lokalizacja%2C-gdynia,47768,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: point8
Telefon: 603 592 696
Kontakt: Andrzej Drożdżecki

Konto point8 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764