logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Poznań: Sprzedam udziały w dochodowej Agencji Reklamowej

03.04.2023
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1324

Sprzedam udziały w dochodowej spółce z niemal 30 letnim, nieprzerwanym stażem na rynku.

Wieloletnie funkcjonowanie firmy pozwoliło stworzyć zgrany i oddany zespół doświadczonych pracowników, co niewątpliwie na dzień dzisiejszy jest największym skarbem tej spółki i otwiera przed nią ogromny potencjał rozwojowy.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu tego zespołu i jego trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, udało się nam zgromadzić spore grono stałych, wiernych renomowanych Klientów, co jest kolejnym wielkim atutem firmy.

Spółka w latach 2016 - 2019 dokonała wiele znaczących inwestycji (np. zakup 600 m siedziby oraz nowoczesnych, ekologicznych ploterów UV) i rozpoczęła proces wdrażania nowych usług, które miały lepiej wykorzystać zakupiony park maszynowy i zwiększyć jej rentowność. Niestety pandemia covid-19 z początku 2020 roku i wymuszony tym faktem lockdown uniemożliwił nam dokończenie tych procesów.

Jak już wspomniałem, Agencja ma ogromny potencjał rozwojowy. Jej dokapitalizowanie, pozwoliłoby dokończyć rozpoczęte już procesy inwestycyjne i uczynić z niej przysłowiową „maszynkę do robienia pieniędzy”

Podstawowym spektrum działania firmy są szeroko rozumiane usługi reklamowe. Począwszy od reklamy zewnętrznej (outdooru) przez Internet po poligrafie. Niedokończone procesy wdrażania nowych gałęzi usług dotyczyło produkcji spersonalizowanych elementów wystroju wnętrz oraz zmiany koloru samochodu. W planach rozwojowych mięliśmy także produkcję niespersonalizowaną sprzedawaną poprzez Internet jak i sieć standardowych hurtowni i sklepów stacjonarnych.

Polecam gruntownej analizie ofertę, oraz w razie zainteresowania służę dodatkowymi informacjami.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sprzedam-udzialy-w-dochodowej-agencji-reklamowej%2C-poznan,88012,ogloszenie.html

http://expansa.pl
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+ + +
Ofertę złożył: Expansa
Wydawnictwo Expansa sp. z o.o.
Telefon: 799488488
Kontakt: biuro@expansa.pl
Błotna 25
e-mail: hieronim.matczak@expansa.pl

Konto Expansa nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


Poznań: Posiadam duże, wolne tablice (Różności)
termin:  ? 

Reklama na Tramwajach i Autobusach (Przyjmę zlecenie)
termin:  ? 

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764