logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Srebrna i złota pleksi do obróbki laserowej w ofercie Colop Polska

  PR 28.10.2019, przeczytano 661 razy
ilustracjastrzałka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma COLOP Polska poszerzyła swój wachlarz materiałów grawerskich. Już teraz srebrna i złota pleksi do obróbki laserowej dostępna w ich ofercie! Do wyboru wersja matowa oraz błyszcząca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/srebrna-i-zlota-pleksi-do-obrobki-laserowej-w-ofercie-colop-polska,384515,artykul.html

Srebrna oraz złota pleksi znajdzie szerokie zastosowanie przy produkcji nagród, breloków, ekspozytorów czy topperów na tort. Ponadto, stosując mocowania do pleksi można z niej stworzyć efektowne oraz oryginalne szyldy reklamowe.

Pleksi charakteryzuje się odpornością na chemikalia, a także łatwością w obróbce mechanicznej i termicznej będąc doskonałym materiałem do cięcia oraz grawerowania laserem. Cięcie pleksi w technologii laserowej zapewnia uzyskanie idealnie gładkich brzegów, które nie wymagają żadnej dodatkowej obróbki.

Złota i srebrna pleksi daje grawer w kolorze białym. Sprzedawana w formacie 600 x 298 mm.

Źródło: COLOP Polska

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reklama OOH w Polsce - 3. kw. 2022
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w trzecim kwartale 2022 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Group).
ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764