logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Srebro i brąz dla kampanii ING na Effie Awards

  PR 04.11.2019, przeczytano 260 razy

Podczas tegorocznej edycji konkursu Effie Awards Poland, ING Bank Śląski otrzymał dwie statuetki za najbardziej efektywne kampanie reklamowe: srebrną w kategorii „Finanse” i brązową w kategorii „Business to business”. W tych kategoriach nie przyznano złota. Bank znalazł się również w gronie 20 firm, wyróżnionych z najbardziej efektywną komunikację marketingową, w rankingu z okazji 20-lecia Effie w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/srebro-i-braz-dla-kampanii-ing-na-effie-awards,384563,artykul.html

Kampanie ING Banku Śląskiego „Posiadanie sensem życia” i „Firma bez klientów to żaden biznes”, zostały docenione przez jury jako jedne z najlepszych i najbardziej efektywnych kampanii ubiegłego roku w Polsce.

Srebro w kategorii „Finanse” otrzymała kampania „Posiadanie sensem życia?”, w której bank nakłaniał Polaków do bardziej refleksyjnego wydawania i przekonywał ich, że niesie to wymierną korzyść – oszczędności.

Brąz w kategorii „Business-to-Business” otrzymała kampania „Firma bez klientów, to żaden biznes”, w której bank promował ofertę dla przedsiębiorców. Bank przygotował użyteczne narzędzia takie jak terminal płatniczy czy płatności online iMoje a poprzez akcję „Dobry głos dla firm” zachęcał Polaków do dzielenia się dobrymi opiniami o swoich ulubionych firmach.

Działania w ramach nagrodzonych kampanii przygotowały dla ING Banku Śląskiego agencje: Brain, GONG, Mosqui.to, 24/7 Communications oraz dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Dodatkowo, w kategorii „Finanse” nominację otrzymała kampania banku „Czy jest coś co nas Polaków łączy”.

Effie to jeden z najważniejszych na świecie konkursów branży marketingowej. Konkurs ma swoje narodowe edycje na całym świecie i nagradza najbardziej efektywne kampanie reklamowe. W Polsce organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. W tegorocznej edycji konkurs Effie Awards Poland, prace w 23 kategoriach oceniało 138-osobowe jury, którego członkami są przedstawiciele reklamodawców, agencji reklamowych, domów mediowych, niezależni specjaliści, pracownicy mediów oraz reprezentanci firm badawczych i nauki.

Źródło: ING BANK ŚLĄSKI S.A.

www.ingbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Finaliści i wyróżnieni w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021
World Photography Organisation ogłosiło nazwiska finalistów i zdobywców wyróżnień w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021. W 14. edycji nagradzane są cykle zdjęć wyróżniających się doskonałością techniczną i świeżym spojrzeniem na problematykę współczesności.
Ruszyły zgłoszenia do Mixx Awards Europe i IAB Europe Research Awards 2021
W imieniu IAB Europe zapraszamy do zgłaszania swoich kampanii reklamowych do europejskich nagród MIXX Awards oraz Reaserach Awards. Oferta Early Birds obowiązuje do 12 marca, całkowity termin zgłoszeń upływa zaś 16 kwietnia.
Deszcz nagród za kampanię „Starred Holidays” Fiata Professional
1 lutego br. miało miejsce wręczenie nagród „L'Italia che comunical’Italia", konkursu organizowanego przez UNA nagradzającego kreatywność, strategię i wyniki kampanii włoskich. W centrum uwagi znalazły się nagrody przyznane agencji Fore Comunicazione za kampanię kampera Ducato Fiata Professional zatytułowaną „Starred Holidays", brąz w...
Tiktok for Business startuje z „Make TikToks Contest”
TikTok for Business wystartował z konkursem skierowanym do pracowników branży marketingowej m. in. agencji kreatywnych, PR oraz domów mediowych. Do wygrania są trzy nagrody, każda o wartości 60 tys. złotych. Wystarczy kreatywne podejście i niestandardowy pomysł na TikToka! Konkurs już ruszył a zgłoszenia można przesyłać do 10 marca.
Konkurs 30/30 na najlepszą okładkę płytową wraca z VII edycją
Ubiegły rok był dla Konkursu 30/30 wyjątkowo specyficzny: przede wszystkim była to pierwsza edycja po odejściu jego pomysłodawcy, wybitnego artysty Rosława Szaybo. Natomiast z racji trwającej pandemii opóźniona została sama wystawa oraz wręczenie nagród, choć wszystko ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764