logo
WIADOMOŚCI

Środki chemiczne pomocne w każdej pracowni reklamowej

antalis  PR 12.08.2004, przeczytano 1263 razy

Extru-Fix i Evo-Stik - środki chemiczne dla reklamy w ofercie Antalis Poland


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/srodki-chemiczne-pomocne-w-kazdej-pracowni-reklamowej,2327,artykul.html

Sektor Visual Communication (VisCom), zajmujący się dystrybucją materiałów do produkcji reklam wizualnych, przemysłu i budownictwa, wprowadził do swojej oferty artykuły chemiczne uzupełniające do płyt z polimetakrylanu metylu.
Klej Extru-Fix polecany jest przez wielu producentów płyt akrylowych. Łączy znakomicie płyty ekstrudowane (wytłaczane), poliwęglan lity, HIPS (polistyren wysokoudarowy) oraz PETG (poliester). Połącznie klejem może mieć charakter homo- lub heterogeniczny bez negatywnych efektów. Dzieki tym materiałom zbudowanie klejonego kasetonu, czy stojaka z elementami z dwóch różnych materiałów nie stanowi już trudności. Klej ze względu na rzadką konsystencję ma bardzo dużą wydajność - łatwo się go nakłada i rozprowadza. Uzyskane połącznie klejowe jest sztywne i bezbarwne, przy łączeniu płyt « na zakładkę » nie powstają pęcherzyki powietrza.

Evo-Stik jest to płyn antystatyczny do czyszczenia powierzchni, który usuwa zabrudzenia i kurz oraz zmniejsza ładunek na powierzchni.
Czyszczona powierzchnia płyty jest gotowa do dalszej obróbki – płyn nie wchodzi w interakcje z klejem ani z folią samoprzylepną, można bezpiecznie przerabiać materiał bez konieczności dodatkowego zmywania. Wygodne opakowanie – butelka (500ml) ze spryskiwaczem – pozwala na ekonomiczne dozowanie płynu.
Wkrótce w ofercie Antalis Polandpojawią się inne środki chemiczne pomocne w każdej pracowni reklamowej.


Sektor VisCom w firmie Antalis Poland został stworzony ponad dwa lata temu.
Początkowo w ofercie znajdowały się podstawowe materiały z tworzyw sztucznych, tzn. płyty PCW i plexi. Obecnie portfolio produktów przekracza 500 pozycji asortymentowych materiałów z tworzyw sztucznych z przeznaczeniem na rynki : reklamy, przemysłu i budownictwa .

Antalis Poland, od lat notowany na listach rankingowych największych przedsiębiorstw, jest liderem w dystrybucji materiałów służących do komunikacji wizualnej.
Rok 2003 Antalis Poland zamknął obrotem w wysokości 351 mln zł i 25% udziałem w rynku


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: antalis

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowości marki Aputure
Firma Foxfoto - dystrybutor marki Aputure - rozszerza ofertę lamp LED marki Aputure o trzy nowe modele z serii Light Storm.
Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
 
czwartek 19.04.2018, 128 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone