logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stabilny druk DTF z produktami KODAKOLOR (FTF) Print System w ofercie API.PL

  S 20.12.2023, przeczytano 726 razy
ilustracja

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie API.PL dostępne są wszystkie produkty z systemu firmy KODAK KODAKOLOR (FTF) Print System do druku transferów DTF. W ramach systemu mamy kompletne rozwiązania materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w druku DTF – wysokiej jakości tusze do DTF, dedykowana folię do DTF oraz klej proszkowy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-stabilny-druk-dtf-z-produktami-kodakolor-%28ftf%29-print-system-w-ofercie-api.pl,402526,artykul.html

Stabilne atramenty do DTF KODAKOLOR

Atramenty do DTF marki Kodak to wysokiej jakości tusze stworzone specjalnie dla technologii DTF. Doskonale sprawdzają się w druku na urządzeniach przemysłowych, jak i drukarkach biurkowych. Są kompatybilne z głowicami EPSON, co pozwala na wszechstronne zastosowanie atramentu.

Zalety druku z tuszami DTF z systemu KODAKOLOR (FTF) Print System:

  • długa żywotność i niezawodność drukarki, dzięki atramentom o doskonałej konsystencji i wyjątkowej łagodności dla głowic,
  • ułatwia utrzymanie urządzenia w ciągłej gotowości do druku – tusz nie zatyka układów drukujących drukarki
  • Po wygrzaniu, tusz DTF marki Kodak zapewnia elastyczny i trwały nadruk na materiale (tkaninie lub dzianinie) - odporny na zniszczenia oraz długotrwałe użytkowanie, co ma szczególne znaczenie w przypadku produktów, które są narażone na intensywną eksploatację.

Dedykowana folia do druku DTF KODAKOLOR

Folia do druku transferów DTF marki Kodak jest doskonałym nośnikiem do produkcji transferów. Powłoka folii została opracowana tak, aby jak najlepiej pracować z atramentami Kodak DTF. Produkt może być stosowany również we współpracy z innymi tuszami dostępnymi na rynku. Potwierdzają to setki zadowolonych Klientów.

Klej proszkowy marki Kodak do druku DTF KODAKOLOR

Klej proszkowy marki Kodak jest doskonałym uzupełnieniem kompletnego zestawu do druku DTF. Zapewnia trwałość oraz elastyczność transferu DTF na produkcie końcowym.

Firma Kodak jest niekwestionowanym liderem branży fotograficznej. Od blisko 30 lat produkuje materiały eksploatacyjne w systemie termicznego druku piezoelektrycznego i ciągłego druku inkjet. Marka od zawsze stawia na innowację i rozwiązania najwyższej jakości. Produkty Kodak zyskały uznanie i miano znakomitych rozwiązań w kluczowych technologiach druku graficznego i tekstylnego. Wiedza, doświadczenie i współpraca z tysiącami zadowolonych Klientów na całym świecie, pozwoliły marce Kodak stworzyć nowe, kompletne, bezkompromisowe rozwiązanie w technologii DTF. Dzięki zastosowaniu produktów jednego Producenta, otrzymujemy niespotykaną jakość i stabilność druku.

Wszystkie produkty z KODAKOLOR (FTF) Print System dla DTFmożna kupić w sklepie internetowym www.sklep.api.pl - https://sklep.api.pl/pl/collection/Kodak-DTF/3/1/phot

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sony zdobywcą czterech nagród w konkursie TIPA 2024
Firma Sony ma przyjemność poinformować, że stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) ponownie doceniło jej innowacje i osiągnięcia czterema nagrodami TIPA, między innymi w kategoriach „NAJLEPSZY HYBRYDOWY APARAT PROFESJONALNY” (Sony α9 III) i „NAJLEPSZY SPECJALISTYCZNY APARAT APS-C” (α6700).
Sony FE 16–25 mm F2.8 G: zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny G
Firma Sony poinformowała, że w ofercie jej pełnoklatkowych obiektywów α (Alpha) z mocowaniem typu E pojawi się nowy model FE 16–25 mm F2.8 G. Ten zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny pozwala utrzymać pełne otwarcie przysłony F2.8 w całym zakresie ogniskowych, od 16 mm do 25 mm. Łączy wysoką jakość obrazu z kompaktową,...
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital. Zwycięską ofertę złożyła agencja Initiative. Firma zajmie się kompleksowymi działaniami reklamowymi VeloBanku. Pierwsza wspólna kampania zostanie zrealizowana już w maju br.
Zagrożone gatunki w 3D: kampania LG na Times Square
Zapowiadając nadejście Dnia Ziemi 2024, firma LG Electronics, zaprezentowała dziś trójwymiarowy anamorficzny obraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku, zwracając uwagę na wrażliwe i zagrożone gatunki zwierząt. Seria LG Endangered Species Series, która będzie trwała przez cały 2024 r., obejmuje współpracę z Discovery Education i National Wildlife...
Bramkarz Manuel Neuer ambasadorem kampanii Hisense
Międzynarodowy producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Hisense, rozpoczęła dziś kampanię „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024, zawierając kontrakt z niemieckim bramkarzem, zdobywcą Pucharu Świata i kapitanem FC Bayern Monachium Manuelem Neuerem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764