logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stacje Grupy RMF dołączają do oferty platformy Megogo

  PR 11.12.2023, przeczytano 322 razy
ilustracja

Grupa RMF, największy polski nadawca radiowy, podpisał umowę z serwisem medialnym MEGOGO. Na MEGOGO dostępne są stacje radiowe nadawcy, w tym ogólnopolskie RMF FM, sieć rozgłośni regionalnych RMF MAXX, ponadregionalne RMF Classic, stacje lokalne Radio GRA, informacyjne Radio RMF24 oraz radia internetowe z oferty platformy RMFon.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/stacje-grupy-rmf-dolaczaja-do-oferty-platformy-megogo,402420,artykul.html

Rozszerzona oferta jest dostępna dla użytkowników bezpłatnie.

Cieszymy się, że rozgłośnie Grupy RMF dołączają do kanałów dostępnych na platformie MEGOGO. Dzięki temu nasi słuchacze będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych stacji z różnorodną muzyką, najważniejszymi faktami i najlepszą rozrywką. Do dyspozycji użytkowników MEGOGO będą od teraz nie tylko nasze stacje naziemne, ale też docelowo ponad 100 kanałów tematycznych, poświęconych konkretnym gatunkom muzycznym czy artystom oraz informacyjno-muzyczne Radio RMF24” – mówi Mariusz Gołda, Dyrektor Marketingu Grupy RMF.

MEGOGO oferuje dostęp do kompletnego rozwiązania rozrywkowego, dostępnego w dowolnym miejscu i czasie. Po telewizji, filmach, serialach i sporcie, do naszego katalogu dołącza radio i to od razu w postaci lidera – Grupy RMF. Radio pozostaje jednym z najpopularniejszych mediów w Polsce. Według najnowszych publicznie dostępnych danych, w trzecim kwartale 2023 roku radio przyciągało codziennie 18,9 mln słuchaczy, czyli prawie 2/3 osób w wieku 15-75 lat. To duża grupa odbiorców, dla których stacje Grupy RMF są teraz łatwo dostępne na platformie” - komentuje CEO MEGOGO Poland Artur Pacuła.

Swoich ulubionych stacji radiowych z wiadomościami i muzyką można słuchać w aplikacji mobilnej MEGOGO w zakładce Radio, a także na WEB i Smart TV. Pełna lista jest dostępna na stronie internetowej MEGOGO: https://megogo.net/pl/tv/channels/23085976-rmf-fm-online.html.

Źródło: Grupa RMF

Dodatkowe informacje:

MEGOGO — międzynarodowy serwis założony w 2011 roku w Kijowie. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

Grupa RMF – największy polski nadawca radiowy. Do spółki należy ogólnopolskie radio RMF FM, sieć stacji lokalnych RMF MAXX, ponadregionalne RMF Classic i dwie rozgłośnie lokalne Radio GRA. Do Grupy RMF należy też szereg portali i projektów internetowych: portal informacyjny RMF24.pl, platforma z kanałami radiowymi RMFon.pl, internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24, platforma RMF Classic+, serwisy Twoje Zdrowie i Bajeczna Polska.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
KRRiT: Sygnał Radia Maryja zakłócano z Rosji
Sekretarz Wykonawczy IGO EUTELSAT informuje Przewodniczącego KRRiT:
Kara dla TVN za „Franciszkańską 3” wyegzekwowana przez Urząd Skarbowy
16 kwietnia 2024 r. na rachunek bankowy KRRiT wpłynęła wyegzekwowana przez Urząd Skarbowy kara pieniężna nałożona na spółkę TVN SA w związku z naruszeniem art. 18 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji poprzez emisję audycji pt. „Bielmo. Franciszkańska 3” (program TVN 24, cykl „Czarno na białym”, 6 marca 2023 roku).
Paryż 2024: igrzyska olimpijskie na antenach Eurosportu
Za dokładnie 100 dni w Paryżu rozpocznie się największe sportowe wydarzenie świata! Każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 dostępny będzie w Polsce w serwisie Max. TVN WBD pokaże transmisje najważniejszych wydarzeń w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz w kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosporcie 4K, dostępnych u niektórych operatorów.
Nowe rubryki i felietonistki w „Wysokich Obcasach Extra”
Już jutro – w czwartek, 18 kwietnia br. w sprzedaży dostępne będzie odświeżone wydanie miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, w którym czytelniczki i czytelnicy znajdą nowe rubryki i teksty nowych felietonistek – Katarzyny Kucewicz i Carrie z Mokotowa. Tematem numeru są sekrety rodzinne, a gwiazdą okładki – aktorka Reese...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764