logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Star Media obsługuje Klosterfrau

  PR 10.10.2007, przeczytano 667 razy

Dom mediowy Star Media rozpoczyna współpracę z Grupą Klosterfrau. Na podstawie podpisanej właśnie umowy Star Media odpowiadać będzie za działania mediowe wszystkich marek należących do grupy. W pierwszej kolejności zaplanuje i zakupi kampanię prasową dla Melisany oraz telewizyjną dla Neo-angin – obie ruszą w październiku i potrwają do końca roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/star-media-obsluguje-klosterfrau,6196,artykul.html

Klosterfrau to firma z wieloletnią tradycją. Jej siedziba mieści się w Kolonii, a początki sięgają 1826 roku. Wtedy to zakonnica (niem. Klosterfrau), Maria Clementine Martin, założyła niewielką wytwórnię środków leczniczych. Dziś Grupa Klosterfrau produkuje przede wszystkim znane i cenione na całym świecie preparaty lecznicze, wśród nich słynną Melisanę, nalewkę franciszkańską Klosterfrau Franzbranntwein oraz serię tabletek na ból gardła Neo-angin. Nawiązaniem do tradycji jest logotyp grupy przedstawiający trzy zakonnice – symbol zdrowia i zaufania, rozpoznawalny przez 94% konsumentów w Niemczech.

Źródło: Star Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Obiektyw Voigtlander APO Lanthar I 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
Heytex Ecotex Frontlit w ofercie Antalis
Baner, który nie zawiera PVC? Materiał, który jest ultralekki, ale superwytrzymały? Wakacje już się zaczęły, ale nasi Zieloni Bohaterowie nie zwalniają tempa. Powitajcie jedną z naszych nowości – Heytex Ecotex Frontlit.
Pils odświeża identyfikację i komunikację
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, podkreślając lokalność Pilsa.
Sony ZV-E10 II i obiektyw E PZ 16–50 mm F3.5–5.6 OSS II
Sony wprowadza na rynek aparat ZV-E10 II, będący drugą generacją bestsellerowego modelu ZV-E10i. Korpus ZV-E10 jest obecnie podstawowym aparatem w przeznaczonej dla twórców treści serii Sony ZV. Stanowi wszechstronne, nieduże i łatwe w użyciu narzędzie dla początkujących i zaawansowanych twórców. Nowy ZV-E10 II będzie miał...
PLL LOT szuka strategicznej agencji reklamowej
Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764