logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Startuje Festiwaldruku.pl

   11.09.2018, przeczytano 617 razy
ilustracjastrzałka

Największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodzi w tym roku wyjątkową, 10. edycję. Jubileuszowe targi rozpoczynają się już w środę w EXPO XXI Warszawa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/startuje-festiwaldruku.pl,37865,artykul.html

Wrześniowe święto branży poligrafii reklamowej  z czołowymi dostawcami mediów i maszyn, oprócz prezentacji najnowszych i najciekawszych rozwiązań w dziedzinie druku i usług z nim związanych, daje możliwość udziału w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.  Wystawcy stawiają na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami. Nie zabraknie targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

  • Szczegółowe zapowiedzi dostępne są w specjalnym przewodniku: TUTAJ[PDF]
  • Lista wystawców: TUTAJ

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

FestiwalDruku.pl odbywa się w EXPO XXI Warszawa, 12-13 września od 10.00-17.00. Wstęp dla osób związanych z branżą reklamowo-poligraficzną jest bezpłatny.

Partnerem strategicznym targów jest firma Ulotki.pl. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

www.festiwaldruku.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,


wiadomość usunięta z przyczyn regulaminowych (trollowanie)

,

Mam świetny pomysł dla redakcji Signs - codzienne odliczanie do imprez. W formie artykułuł pod wiele mówiącym tytułem "Jeszcze X dni do..." gdzie X oznacza liczbę dni, zmienną w czasie.

Będzie treści od groma, ludzie będą mieli co czytać i najważniejsze - NIKT nie zapomni, że ma iść na festiwal czy warsztaty.
  

avatar użytkownika
,

Dziękujemy, rozważymy ten pomysł i odezwiemy się w najbliższym czasie.  

,

Czasem mam taki pomocowy nastrój i wtedy pomagam.
  

avatar użytkownika
,

Sobie?  

,

Nie mierz innych swoją miarą.  

Najnowsze w tym dziale

Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.
30. urodziny marki DKNY: kampania i film z udziałem artystki Halsey i The Martinez Brothers
Jesień 2019 r. to pora 30. urodzin marki DKNY i jej innowacyjnego, definiującego gatunek podejścia do stylu – rewolucji towarzyszącej narodzinom marki i dającej jej siłę trzy dekady później. Zamiast spoglądać w przeszłość nowa kampania marki skupia się na tu i teraz, wykorzystując intensywne, wyraźne portrety rodzimych nowojorczyków Halsey i The Martinez...
„Historie, które uskrzydlają” – Każdy z nas może poczuć to #niesamowiteuczucie
Po sukcesie kampanii edukacyjnej „Vs Życie” portal NOIZZ i Fundacja DKMS kontynuują współpracę, której celem jest popularyzowanie idei dawstwa szpiku. Nowa odsłona kampanii #niesamowiteuczucie oparta jest na historiach Dawców szpiku, którzy dali szansę na życie chorym, potrzebującym przeszczepienia krwiotwórczych komórek...
Nowa rola CMO wymaga wsparcia technologicznego z obszaru zbierania i analizowania danych o kliencie końcowym.
Odrobina koloru i nie tylko: aktualizacja Androida
W ciągu ostatniej dekady otwarta platforma Android umożliwiła rozwijającej się społeczności producentów i deweloperów, dotarcie ze swoimi urządzeniami i aplikacjami do użytkowników na całym świecie. Nasz system dostępny jest między innymi na telefonach, tabletach, zegarkach, telewizorach i w samochodach - łącznie na ponad 2,5 miliarda różnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764