logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Startuje Festiwaldruku.pl

   11.09.2018, przeczytano 712 razy
ilustracjastrzałka

Największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodzi w tym roku wyjątkową, 10. edycję. Jubileuszowe targi rozpoczynają się już w środę w EXPO XXI Warszawa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/startuje-festiwaldruku.pl,37865,artykul.html

Wrześniowe święto branży poligrafii reklamowej  z czołowymi dostawcami mediów i maszyn, oprócz prezentacji najnowszych i najciekawszych rozwiązań w dziedzinie druku i usług z nim związanych, daje możliwość udziału w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.  Wystawcy stawiają na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami. Nie zabraknie targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

  • Szczegółowe zapowiedzi dostępne są w specjalnym przewodniku: TUTAJ[PDF]
  • Lista wystawców: TUTAJ

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

FestiwalDruku.pl odbywa się w EXPO XXI Warszawa, 12-13 września od 10.00-17.00. Wstęp dla osób związanych z branżą reklamowo-poligraficzną jest bezpłatny.

Partnerem strategicznym targów jest firma Ulotki.pl. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

www.festiwaldruku.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,


wiadomość usunięta z przyczyn regulaminowych (trollowanie)

,

Mam świetny pomysł dla redakcji Signs - codzienne odliczanie do imprez. W formie artykułuł pod wiele mówiącym tytułem "Jeszcze X dni do..." gdzie X oznacza liczbę dni, zmienną w czasie.

Będzie treści od groma, ludzie będą mieli co czytać i najważniejsze - NIKT nie zapomni, że ma iść na festiwal czy warsztaty.
  

avatar użytkownika
,

Dziękujemy, rozważymy ten pomysł i odezwiemy się w najbliższym czasie.  

,

Czasem mam taki pomocowy nastrój i wtedy pomagam.
  

avatar użytkownika
,

Sobie?  

,

Nie mierz innych swoją miarą.  

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764