logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Startuje Festiwaldruku.pl

   11.09.2018, przeczytano 581 razy
ilustracjastrzałka

Największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodzi w tym roku wyjątkową, 10. edycję. Jubileuszowe targi rozpoczynają się już w środę w EXPO XXI Warszawa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/startuje-festiwaldruku.pl,37865,artykul.html

Wrześniowe święto branży poligrafii reklamowej  z czołowymi dostawcami mediów i maszyn, oprócz prezentacji najnowszych i najciekawszych rozwiązań w dziedzinie druku i usług z nim związanych, daje możliwość udziału w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.  Wystawcy stawiają na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami. Nie zabraknie targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

  • Szczegółowe zapowiedzi dostępne są w specjalnym przewodniku: TUTAJ[PDF]
  • Lista wystawców: TUTAJ

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

FestiwalDruku.pl odbywa się w EXPO XXI Warszawa, 12-13 września od 10.00-17.00. Wstęp dla osób związanych z branżą reklamowo-poligraficzną jest bezpłatny.

Partnerem strategicznym targów jest firma Ulotki.pl. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

www.festiwaldruku.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,


wiadomość usunięta z przyczyn regulaminowych (trollowanie)

,

Mam świetny pomysł dla redakcji Signs - codzienne odliczanie do imprez. W formie artykułuł pod wiele mówiącym tytułem "Jeszcze X dni do..." gdzie X oznacza liczbę dni, zmienną w czasie.

Będzie treści od groma, ludzie będą mieli co czytać i najważniejsze - NIKT nie zapomni, że ma iść na festiwal czy warsztaty.
  

avatar użytkownika
,

Dziękujemy, rozważymy ten pomysł i odezwiemy się w najbliższym czasie.  

,

Czasem mam taki pomocowy nastrój i wtedy pomagam.
  

avatar użytkownika
,

Sobie?  

,

Nie mierz innych swoją miarą.  

Najnowsze w tym dziale

Obiektyw Voigtlander Nokton Vintage Line 75 mm F1.5 Aspherical VM w ofercie Foxfoto
Z radością prezentujemy Państwu nowy obiektyw Voigtlander Nokton Vintage Line 75 mm F1.5 Aspherical VM łączący klasyczny, ponadczasowy styl z najnowszymi osiągnięciami technologii optycznej.
Inauguracja „wyspy świetlnej” – AMS rozpoczyna rewitalizację wiat przystankowych w Łodzi
Wiaty przystankowe wyposażone w ładowarki do telefonów i panel cyfrowy informujący o utrudnieniach w ruchu miejskim to już nie tylko domena Krakowa i Poznania. Nowoczesna wiata pojawiła się również w Łodzi. To na razie pilotażowe rozwiązanie. Jednak swój wygląd w ciągu roku zmieni aż 250 przystanków. Firma AMS rozpoczyna właśnie rewitalizację łódzkich wiat.  Każda z...
„Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę” – VMLY&R Poland dla HBO
Ruszyła nowa kampania promująca trzeci sezon serialu „Opowieść podręcznej”. Serial jest adaptacją klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową. Za kreację aktywności realizowanych w social mediach i OOH odpowiada agencja VMLY&R Poland.
Iiyama wprowadza nowe 22-calowe monitory biurowe
Są to modele biurowe z matrycą ekranu IPS i VA o rozdzielczości Full HD, polecane szczególnie grafikom oraz projektantom. Występują w wersjach z lub bez Pivota i stopki z regulacją wysokości.
Bezpłatne spotkania z doświadczonymi fotografami, wywiady online oraz ciekawe wydarzenia branżowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na miłośników fotografii z okazji 10-lecia obecności Akademii Nikona w Polsce. Od momentu powstania w 2009 roku, w organizowanych przez Akademię Nikona kursach i warsztatach udział wzięło już ponad 15 000 uczestników....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764