logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Steve Schulte – wiceprezes firmy Mark Andy z nagrodą „Supplier of the Year”

  PR 15.11.2021, przeczytano 581 razy
ilustracjastrzałka

Steve Schulte, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Mark Andy, otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Supplier of the Year” („Dostawca Roku”) podczas dorocznego spotkania TLMI (Tag and Labels Manufacturers Institute), jakie odbyło się w ubiegłym miesiącu w Naples na Florydzie. Nagroda jest wyrazem uznania dla Steve’a Schulte za wieloletnią działalność na rynku etykiet i zawieszek (tagów) oraz za jego zaangażowanie w sprawy organizacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/steve-schulte-%E2%80%93-wiceprezes-firmy-mark-andy-z-nagroda-_supplier-of-the-year_,393749,artykul.html

Mark Andy należy do TLMI od 1965 roku i jest jednym z producentów o najdłuższym stażu w tej organizacji. Firma podkreśla przy tym udział TLMI w sukcesach odnoszonych przez użytkowników jej maszyn, jak też zaangażowanie w promowanie zasad współpracy i innowacyjność w kontekście całej branży etykiet i zawieszek. Steve Schulte to druga osoba z ramienia Mark Andy, uhonorowania wyróżnieniem „Supplier of the Year”. Pierwszą był Mark Andrews – założyciel firmy.

Jak przyznaje Steve Schulte, dołączenie do Rady Dyrektorów TLMI było jednym z wydarzeń, które zdefiniowały jego karierę zawodową:

- Dzięki zaangażowaniu w kierowanie różnymi organizacjami, miałem przyjemność aktywnie uczestniczyć we wdrażaniu innowacji w skali całej branży. Jestem za to ogromnie wdzięczny zarówno firmie Mark Andy, jak i organizacji TLMI.

Wieloletnie zaangażowanie w pracę dla Mark Andy skomentował jej obecny CEO – PJ Desai:

- Steve od wielu lat jest współtwórcą sukcesów Mark Andy. Jego zaangażowanie w sprawy naszych klientów i bliskie relacje, jakie go z nimi łączą są tego najlepszym przykładem. Podobnie zresztą funkcjonuje cały jego zespół. Mamy szczęście, że możemy mieć go w swoim zespole. Jestem przekonany, że zasłużył on w pełni na nagrodę „Supplier of the Year.

Źródło: Mark Andy Poland Sp. z o.o.

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Janmar Centrum z Trzcinicy zmieniła nazwę na Gatner Packaging
Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Pionierskie wdrożenie zwojowej maszyny offsetowej Varioman c:line firmy Manroland Goss
Kończący się rok jest dla firmy manroland Goss okresem aktywnej promocji jej innowacyjnego rozwiązania, bazującego na technice zwojowego druku offsetowego – Varioman. Oferowane w trzech wersjach, skierowanych do różnych segmentów rynkowych, zyskuje na popularności i jest wdrażane w kolejnych drukarniach, przede wszystkim specjalizujących się w produkcji opakowań....
Premiera sztancy rotacyjnej Iecho MCT
Nowe rozwiązanie z portfolio iEcho – sztanca rotacyjna MCT to wysokowydajne urządzenie do wycinania, nacinania i bigowania, pracujące w oparciu o wykrojnik zamontowany na cylindrze magnetycznym. Jest to idealne rozwiązanie do średnio- i wysokonakładowej produkcji naklejek, pudełek, etykiet czy kart z nieregularnymi kształtami. Maszyna swoją europejską premierę miała na...
Eticod i API Folie Polska: kompleksowa współpraca przy wdrożeniu technologii hot stampingu
W ostatnim czasie w drukarni Eticod z Katowic, specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju etykiet (także wysoko uszlachetnionych), wdrożona została technologia tłoczenia folią na gorąco. W tym celu w 1. połowie roku uruchomione zostało pracujące w trybie off-line urządzenie do hot stampingu. Wówczas też rozpoczęły się testy folii i wszechstronne szkolenia dla osób...
Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764