logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stoiska targowe wielokrotnego użytku od Ultima Displays

  PR 16.10.2019, przeczytano 291 razy

Stoisko targowe to duża inwestycja dla każdej firmy niezależnie do tego jakim budżetem dysponuje. Dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniu, które będzie służyło przez lata i to nie tylko w czasie targów. O rozwiązaniu, które nie będzie jednorazowe i nie będzie generowało odpadów po każdych targach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/stoiska-targowe-wielokrotnego-uzytku-od-ultima-displays,384372,artykul.html

Ultima Displays proponuje Partnerom rozwiązania modułowe dla ich klientów. Moduły Vector wykonane z aluminiowych profili pozwalają na tworzenie różnych konfiguracji z tych samych elementów. Pozwala to zaprojektować stoisko narożne lub półwyspowe bez konieczności kupowania kolejnych modułów.

Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość wykorzystywania elementów stoiska do innych celów – promocji, dekoracji, aranżacji, informacji. Wymiana grafiki jest niezwykle prosta, a dzięki elastycznym materiałom, można ją przechowywać złożoną w kostkę przez wiele miesięcy. Zrobienie kilku projektów graficznych od razu, to duża jednorazowa inwestycja, ale nie jest to konieczne. Moduły są standardowym produktem w ofercie Ultima Displays, dlatego druk domówić można w każdej chwili bez konieczności odsyłania systemu.

Do stoiska z modułów Vector dodać można akcesoria takie jak oświetlenie, uchwyt na telewizor, półki, podwieszenie, lady, stojaki na ulotki i wiele innych. Te elementy sprawią, że stoisko będzie bardziej funkcjonalne i lepiej widoczne.

Całość może być przechowywana w torbach, pudłach lub pojemnych, drewnianych skrzyniach, co redukuje ilość potrzebnego do magazynowania miejsca. Poza tym należy pamiętać, że większość elementów może być rozstawionych np. w biurze przez cały czas poza targami.

Ta jednorazowa inwestycja to dobry wybór dla każdego, kto planuje swoje działania i dba o środowisko. W miarę zwiększania się potrzeb, można domówić moduły i powiększać powierzchnię stoiska.

Źródło: Ultima Displays Polska


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: UltimaDisplaysUltimaDisplays o sobie:

Na rynku polskim Ultima Displays działa od roku 2011. W Europie znana jest od 1999 roku.
Od samego początku firma współpracuje tylko z profesjonalistami z branży, dostarczając im rozwiązania dla końcowych klientów.
W ofercie znaleźć można stoiska targowe, ścianki wystawiennicze, flagi, outdoor, standy, roll upy i wiele innych. Dostępne są nie tylko gotowe systemy, ale także produkowane na zamówienie konstrukcje. Dzięki temu, że wszystko od obsługi klienta, przez projektowanie po produkcję i druk znajduje się pod jednym dachem, Ultima Displays zapewnia szybki czas realizacji.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Owens-Illinois (O-I) poinformował o instalacji pierwszego w Europie pieca wykorzystującego całkowicie innowacyjną technologię wytopu szkła. Piec skonstruowany w oparciu o technologię MAGMA (Modular Advanced Glass Manufacturing Asset) wraz z wysoce elastyczną linią produkcyjną zostanie umieszczony w zakładzie w Holzminden (Dolna Saksonia, Niemcy).
Eko biuro dla tworzących przyszłość projektu Robert Majkut Design
Studio Robert Majkut Design na zlecenie Alior Bank zaprojektowało biuro łączące w sobie design, technologię oraz dbałość o ekologię. Biuro RBL_ to jedna z najbardziej zaawansowanych przestrzeni do pracy. Począwszy od projektu, poprzez dobór partnerów, kończąc na realizacji  - wszystkie szczegóły zostały starannie dobrane tak, by spełniały oczekiwania Klienta.
Walk Creative rozpoczyna współpracę z Moët Hennessy Polska. Agencja odpowiada za opracowanie koncepcji kreatywnej oraz realizację kampanii „Polish Welcomes”dla Belvedere Vodka, pierwszej na świecie wódki super premium. Współpracę nawiązano w wyniku przeglądu ofert.
SAW: najlepsze dyplomy 2018/2019 z architektury wnętrz ASP w Warszawie
Już 18 listopada br. w siedzibie SARP na ul. Foksal 2 w Warszawie rozpocznie się wystawa najlepszych prac dyplomowych absolwentów warszawskiego Wydziału Architektury Wnętrz ASP 2018/2019. Wystawa jest wynikiem współpracy uczelni ze Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz, które postanowiło nagrodzić najzdolniejszych studentów i zaprezentować ich prace szerokiemu gronu odbiorców.
Limitowane pudełka Burger King wyprzedane
Są ludzie, którzy wyrzucają pudełka. Nie mówmy o nich. Ponieważ z tym pudełkiem zamiast się rozstawać, lepiej się pokazać. Limitowana edycja opakowań Chicken Fries Burger King Encrusted with crystals from Swarovski, wyprzedała się w poniedziałek w ciągu trzech godzin w CL20 w Warszawie. Kolejna partia jeszcze przed weekendem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764