logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stora Enso wprowadza na rynek papiery Multicopy

  PR 21.02.2017, przeczytano 473 razy
ilustracjastrzałka

W roku 2017 koncern Stora Enso świętuje 40-lecie wprowadzenia na rynek papierów biurowych Multicopy. Ten swoisty jubileusz zbiega się w czasie z pojawieniem się w ofercie firmy nowej, udoskonalonej serii tych podłoży. W jej skład wchodzi m.in. premierowy papier Multicopy Zero, posiadający certyfikat „Carbon Neutral”. Potwierdza on jego neutralność względem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Wzbogacona seria Multicopy to – zdaniem Stora Enso – odpowiedź na rosnące oczekiwania i wymagania klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/stora-enso-wprowadza-na-rynek-papiery-multicopy-,31545,artykul.html

- Multicopy Zero, jako papier wolny od tzw. śladu węglowego, to klarowne i wiarygodne świadectwo działań, jakie Stora Enso podejmuje w kontekście ograniczenia wpływu firmy na zmiany klimatyczne. W roku 2017 obchodzimy 40-lecie pojawienia się serii Multicopy na rynku i z tej okazji wprowadzamy do naszej oferty nową serię papierów, który parametry są odpowiedzią na ściśle określone wymagania klientów i bazują na wynikach wszechstronnych badań, przeprowadzonych wśród użytkowników – mówi Jonathan Bakewell, wiceprezes segmentu papierów biurowych Stora Enso Paper.

Zdaniem producenta Multicopy to marka, która sprawdza się w wielu sytuacjach, oferując dwa parametry niezwykle cenione przez współczesnych użytkowników: proekologiczność oraz zdolność do odtwarzania detali i niuansów z odpowiednią ostrością. Nowa, udoskonalona seria obejmuje trzy rodzaje papierów; każdy z nich jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami biurowymi. Multicopy to proekologiczny papier klasy premium, Multicopy Zero jest wolny od tzw. śladu węglowego, zaś Multicopy Presentation (również papier klasy premium) posiada wyjątkowo gładką powierzchnię. Producent zapewnia, że te wzbogacone podłoża oferują charakterystyczne dla serii Multicopy i niezwykle cenione przez klientów cechy: wysoką jakość, przyjazność dla środowiska naturalnego i kompatybilność ze wszystkimi maszynami biurowymi. Wszystkie trzy papiery posiadają odpowiednie certyfikaty środowiskowe, zaś Multicopy Zero może dodatkowo pochwalić się wspomnianym certyfikatem „Carbon Neutral”.

- Odświeżony wygląd papierów z serii Mulicopy potwierdza nasze aspiracje, by stale udoskonalać wchodzące w jej skład produkty i wzmacniać tę markę, m.in. poprzez nadawanie podłożom odpowiednich cech wizualnych i budowanie ich pozytywnego wizerunku w oczach  klientów – dodaje Jennie Âkesson, menedżer marki w Stora Enso Paper.

Źródło: Stora Enso Polska

www.storaenso.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Print for Good” – Kodak i Colours Factory razem dla dobrej sprawy
Do programu „Print for Good”, jaki ponad dwa lata temu zapoczątkowała firma Kodak ,w ubiegłym roku dołączył jej polski oddział wraz ze swoim klientem - drukarnią Colours Factory. Efektem tej współpracy była produkcja zeszytów szkolnych, które zostały następnie przekazane (za pośrednictwem fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie) potrzebującym...
Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
Drukujto.pl - platforma internetowa drukarni Mellow
Druk bez projektu? Kilka kliknięć i prosto do druku? Automatyczna wycena online? Tak, właśnie dlatego powstał i jest rozwijany portal www.drukujto.pl
Ricoh Pro VC70000 docenione przez EDP
Kolorowy atramentowy system na papier ciągły Ricoh Pro VC70000 został doceniony przez EDP. Maszynę wyróżniono podczas trwających właśnie targów FESPA w kategorii - Commercial Printing Systems Web Fed Printer. Nagrody EDP honorują najlepsze rozwiązania z obszaru druku produkcyjnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764