logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stora Enso wprowadza na rynek papiery Multicopy

  PR 21.02.2017, przeczytano 500 razy
ilustracjastrzałka

W roku 2017 koncern Stora Enso świętuje 40-lecie wprowadzenia na rynek papierów biurowych Multicopy. Ten swoisty jubileusz zbiega się w czasie z pojawieniem się w ofercie firmy nowej, udoskonalonej serii tych podłoży. W jej skład wchodzi m.in. premierowy papier Multicopy Zero, posiadający certyfikat „Carbon Neutral”. Potwierdza on jego neutralność względem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Wzbogacona seria Multicopy to – zdaniem Stora Enso – odpowiedź na rosnące oczekiwania i wymagania klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/stora-enso-wprowadza-na-rynek-papiery-multicopy-,31545,artykul.html

- Multicopy Zero, jako papier wolny od tzw. śladu węglowego, to klarowne i wiarygodne świadectwo działań, jakie Stora Enso podejmuje w kontekście ograniczenia wpływu firmy na zmiany klimatyczne. W roku 2017 obchodzimy 40-lecie pojawienia się serii Multicopy na rynku i z tej okazji wprowadzamy do naszej oferty nową serię papierów, który parametry są odpowiedzią na ściśle określone wymagania klientów i bazują na wynikach wszechstronnych badań, przeprowadzonych wśród użytkowników – mówi Jonathan Bakewell, wiceprezes segmentu papierów biurowych Stora Enso Paper.

Zdaniem producenta Multicopy to marka, która sprawdza się w wielu sytuacjach, oferując dwa parametry niezwykle cenione przez współczesnych użytkowników: proekologiczność oraz zdolność do odtwarzania detali i niuansów z odpowiednią ostrością. Nowa, udoskonalona seria obejmuje trzy rodzaje papierów; każdy z nich jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami biurowymi. Multicopy to proekologiczny papier klasy premium, Multicopy Zero jest wolny od tzw. śladu węglowego, zaś Multicopy Presentation (również papier klasy premium) posiada wyjątkowo gładką powierzchnię. Producent zapewnia, że te wzbogacone podłoża oferują charakterystyczne dla serii Multicopy i niezwykle cenione przez klientów cechy: wysoką jakość, przyjazność dla środowiska naturalnego i kompatybilność ze wszystkimi maszynami biurowymi. Wszystkie trzy papiery posiadają odpowiednie certyfikaty środowiskowe, zaś Multicopy Zero może dodatkowo pochwalić się wspomnianym certyfikatem „Carbon Neutral”.

- Odświeżony wygląd papierów z serii Mulicopy potwierdza nasze aspiracje, by stale udoskonalać wchodzące w jej skład produkty i wzmacniać tę markę, m.in. poprzez nadawanie podłożom odpowiednich cech wizualnych i budowanie ich pozytywnego wizerunku w oczach  klientów – dodaje Jennie Âkesson, menedżer marki w Stora Enso Paper.

Źródło: Stora Enso Polska

www.storaenso.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wiking Graf z technologią Crystal
W czerwcu tego roku do parku maszynowego drukarni Wiking Graf dołączyła naświetlarka CDI Spark 4835 wraz z kopioramą XPS Crystal! To jedna z pierwszych instalacji linii Crystal w Polsce. Naświetlarka Esko Spark jest natomiast już trzecim urządzeniem tego typu w łódzkiej drukarni, które wymieniano co kilka lat na większe i nowsze modele wraz ze wzrostem wymagań...
Janmar Centrum zdobywcą złota w konkursie EFIA Print Awards 2019
Janmar Centrum z Trzcinicy – przedsiębiorstwo będące producentem funkcjonalnych i innowacyjnych opakowań z tektury falistej, zdobył złoto (Gold Award) w kategorii „Corrugated International” w międzynarodowym konkursie EFIA Print Awards 2019, zorganizowanym w Anglii.
Antalis i Mondi zawarli ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną dotyczącą asortymentu papierów graficznych Mondi NAUTILUS dla profesjonalnych dostawców usług poligraficznych.
Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764