WIADOMOŚCI

Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych patronem Festiwali Marketingu i Druku

PiotrSulkowski  PR - bezpłatny materiał PR | 04.07.2013, przeczytano 910 razy
ilustracjastrzałka
Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych patronem Festiwali Marketingu i Druku

SPPES – Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych zostało patronem medialnym 5. Targów Reklamy i Poligrafii. Członkowie Stowarzyszenia moją skorzystać ze specjalnej oferty na powierzchnię wystawienniczą oraz działań redakcyjnych na łamach OOH magazine.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/stowarzyszenie-polskich-producentow-etykiet-samoprzylepnych-patronem-festiwali-marketingu-i-druku,19162,artykul.html

Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych jest stowarzyszeniem zwykłym, zrzeszającym osoby fizyczne będące właścicielami, członkami zarządu lub członkami rad nadzorczych firm produkujących etykiety samoprzylepne. Stowarzyszenie powstało w 1997 roku i ma na celu integrację środowiska etykietowego w Polsce.

- Patronat SPPES powiększa grono organizacji branżowych z jakimi współpracujemy przy Festiwalach. Branża etykiet samoprzylepnych i opakowań doskonale uzupełnia cały obszar poligrafii reklamowej dotychczas dostępnych na naszych imprezach. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą począwszy od wizytówek i ulotek, przez opakowania, etykiety, POS a na wielkoformatowych siatkach kończąc. Tym samym Festiwal Marketingu i Festiwal Druku jest najbardziej kompleksową imprezą targową dla pracowników działów marketingu, drukarń i agencji reklamowych – mówi Katarzyna Lipska, PR Manager OOH magazine.

W gronie wystawców sektora OPAKOWNIA pojawiły się już pierwsze firmy m.in. drukarnia etykiet Etigraf z Tomaszowa Mazowieckiego – członek SPPES.

Patronat nad wydarzeniem objęta także Polska Izba Opakowań i Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Źródło: SPPES

www.sppes.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 21.07.2017, 121 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone