logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ströer Digital Media inauguruje Update4publishers

  PR 05.12.2016, przeczytano 451 razy
Ilona Drzewosowska, Buying and Delivery Director, Ströer Digital Media

Ströer Digital Media rozpoczyna długofalowy program rozwojowy, mający na celu udoskonalenie jakości powierzchni reklamowej na witrynach w portfolio sieci. Oferowany wydawcom plan skupia się m.in. na podniesieniu advisibility, implementacji nowych rozwiązań adserwerowych i zmniejszeniu liczby użytkowników AdBlocka na ich stronach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/str%C3%B6er-digital-media-inauguruje-update4publishers,30741,artykul.html

Założeniem Update4Publishers jest stopniowe podnoszenie jakości oferowanej przez Ströer Digital Media powierzchni reklamowej wobec nieustannych zmian zachodzących na rynku reklamy internetowej. – Naszą rolą jest ciągła współpraca z wydawcami, dostarczanie im nowych technologii i wspólne budowanie produktu, który spełni oczekiwania zarówno reklamodawców, jak i użytkowników. Stwierdziliśmy, że ten proces należy usystematyzować i nadać mu odpowiednią rangę. Stąd pomysł na Update4Publishers – mówi Ilona Drzewosowska, Buying and Delivery Director, Ströer Digital Media.

W ramach trwającego właśnie pierwszego etapu wydawcy otrzymają kompleksowy raport na temat widoczności reklam na ich stronie oraz sugestie, jak mogą ją poprawić. – Od sierpnia badamy advisibility wszystkich kampanii realizowanych w naszej sieci. Dzięki analizie wyników, wiemy co wydawcy powinni zmienić np. w layoucie strony, by poprawić ten coraz bardziej istotny dla reklamodawców wskaźnik. Będziemy dzielić się tą wiedzą i wskazywać kierunki poprawy wyników – mówi Aneta Dąbska, Affiliate Manager, Ströer Digital Media. Dodatkowo, zainteresowanym wydawcom Ströer przekaże również dostęp do panelu narzędzia Meetrics, które służy do monitorowania advisibility. - Dzięki temu będą mogli na bieżąco kontrolować wskaźniki widoczności reklam na ich stronach – dodaje.

Kolejne części programu Update4Publishers to m.in. modernizacja technologiczna, która pomoże zoptymalizować wykorzystanie powierzchni wydawców w różnych modelach sprzedaży.

- W Update4Publishers stopniowo przygotowywać będziemy wydawców do przejścia na nasze autorskie rozwiązanie adserwerowe, które jest aktualnie tworzone w ramach Grupy Ströer w Niemczech. Będzie ono zawierało zarówno funkcjonalności adserwera, jak i ekosystem Programmatic – mówi Ilona Drzewosowska.

Pełna implementacja założeń programu będzie wymagała aktywnej współpracy ze strony wydawców. - Wiemy, że wielu zmian nie jesteśmy w stanie przeprowadzić sami. Kluczowe dla powodzenia programu jest aktywne współdziałanie naszych wydawców. Tak będzie np. w przypadku zaplanowanej na najbliższe miesiące akcji mającej na celu zmniejszenie liczby użytkowników AdBlocka wśród czytelników naszych wydawców. Dlatego regularnie kontaktujemy się z nimi i informujemy o kolejnych etapach naszego planu – podkreśla Aneta Dąbska.

Źródło: Ströer Digital Media

www.stroerdigital.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

24 stycznia wypada Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Zawody związane z mediami, takie jak redaktor czy dziennikarz to wyjątkowe profesje. Obowiązuje ich szczególny kodeks etyczny, mają też duży wpływ na kształtowanie opinii publicznej na istotne społecznie tematy. Co ciekawe, jak wynika z badań CBOS-u z 2019 roku, dziennikarze mogą cieszyć się 55 proc. poważaniem...
Tiktok w 2019 roku pokonał Facebooka i Massengera
Popularna wśród nastolatków aplikacja TikTok w 2019 roku została zainstalowana ponad 700 mln razy. Pod tym względem platforma wyprzedziła Massengera i Facebooka.
Apel kardio-torakochirurgów w sprawie dyskredytacji Tomasza Grodzkiego w mediach publicznych
Z wielkim niepokojem obserwujemy akcję dyskredytacji prof. Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu RP, prowadzoną przez publiczne środki masowego przekazu.
Promocyjna oferta Amazon Prime Video i Play
PLAY, operator sieci komórkowej, rozwija ofertę serwisów wideo, z których wygodnie mogą korzystać jego klienci. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, wreszcie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey – to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764