WIADOMOŚCI

Ströer wygrywa przetarg na obsługę nośników reklamowych w wagonach Metra

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 10.01.2017, przeczytano 343 razy
Andrzej Magdziak, CEO Grupy Ströer

W wyniku wygranego przetargu Grupa Ströer została dysponentem tablic reklamowych, systemu „ESIR” wykorzystującego ekrany LCD oraz reklam napodłogowych i naklejek na szybach w wagonach warszawskiego Metra.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ströer-wygrywa-przetarg-na-obsluge-nosnikow-reklamowych-w-wagonach-metra,31043,artykul.html

Dzięki podpisanej umowie Grupa Ströer zaoferuje klientom w najbliższych miesiącach blisko 4000 tablic reklamowych w wagonach oraz 2000 ekranów LCD jak również nowatorskie rozwiązania ambientowe. Od 2001 roku Grupa Ströer jest operatorem nośników na peronach i w przejściach warszawskiego Metra.

- Połączony potencjał nośników na peronach oraz w wagonach przełoży się na zmiany w modelu sprzedaży. Planujemy stworzyć produkty reklamowe towarzyszące pasażerom Metra począwszy od wejścia na teren stacji, czekanie na peronie, poprzez podróż, aż po wyjście ze stacji. Metro stanowi kręgosłup komunikacji publicznej w Warszawie a co za tym idzie stanowi kręgosłup kampanii OOH w stolicy. Biorąc pod uwagę potencjał Metra możemy śmiało powiedzieć, że podobnie jak w innych stolicach, nie ma efektywnej kampanii OOH w Warszawie bez Metra. - skomentował sukces Andrzej Magdziak, CEO Grupy Ströer w Polsce.

Grupa Ströer wygrała przetarg pokonując firmę AMS, która przez ostatnie lata dysponowała  wyżej wymienionymi powierzchniami.

Źródło: Ströer

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 11.12.2017, 137 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone