logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Strajk Kobiet nawiązuje współpracę ze SkyAgency

  PR 20.10.2023, przeczytano 817 razy
ilustracja

Polski ruch społeczny Ogólnopolski Strajk Kobiet nawiązał współpracę ze Sky Agency. Podmioty w przeszłości współpracowały projektowo, a obecnie zdecydowano o podpisaniu umowy stałej na czas nieokreślony.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/strajk-kobiet-nawiazuje-wspolprace-ze-skyagency,401799,artykul.html

W ramach współpracy Agencja Sky jest odpowiedzialna za działania marketingowe obejmujące wdrożenie strategii związanej z edukowaniem społeczeństwa i przekierowaniem zainteresowanych inicjatywami ruchu bezpośrednio do źródła. Zakres świadczeń obejmuje m.in. zarządzanie ustalonym budżetem marketingowym, prowadzenie kampanii Ads, SEO, a także działania z obszaru content marketingu i kreacji.

Umowę na czas nieokreślony podpisano w lipcu 2023 roku. Za koordynację działań oddelegowanego zespołu z ramienia agencji odpowiada jej właściciel oraz Head Of Marketing Igor Walęcki.

Źródło: Sky Agency

www.skyagency360.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764