logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Streetcom z kampanią influencerską pizzy Feliciana Dr. Oetkera

  PR 02.06.2023, przeczytano 547 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Streetcom została wybrana do  realizacji działań z zakresu Influencer Marketingu. Agencja przygotowała oraz realizuje kampanię z 40 mikroinfluencerami dla marki Pizzy Feliciana Dr. Oetkera. W kampanii pokazywane są topowe smaki pizzy oraz roślinne nowości – dwa smaki pizzy Feliciana Vegan.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-streetcom-z-kampania-influencerska-pizzy-feliciana-dr.-oetkera,400267,artykul.html

Pizze Feliciana Dr. Oetkera to mrożone pizze na cienkim, chrupiącym cieście, z dodatkami we włoskim stylu. Produkowane są bez dodatku wzmacniaczy smaków i barwników. Konsumenci doceniają wspaniały smak i dostępność pizzy Feliciana (którą zawsze można mieć pod ręką w zamrażalniku lub nabyć w pobliskim sklepie). Istotna jest również wygoda przygotowania (pizzę Feliciana przygotowuje się w piekarniku  w zaledwie kilkanaście minut).

Agencja Streetcom opracowała działania influencer marketingowe, których głównym celem jest budowa świadomości oraz wsparcie ongoingowej komunikacji marki Pizzy Feliciana Dr. Oetkera, dzięki regularnym publikacjom mikorinfluencerów wybranych do kampanii. Agencja odpowiada za rekrutację influencerów do współpracy, koordynację i egzekucję zaplanowanych w ramach kampanii działań.

Kampania zakończy się w czerwcu br.

Źródło: Streetcom

www.streetcom.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764