logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Streetcom wygrał kolejny przetarg i realizuje kampanię dla marki Finuu

  PR 10.01.2023, przeczytano 553 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Streetcom odpowiada za przygotowanie nowej idei kreatywnej komunikacji dla marki Finuu oraz przygotowanie w oparciu o nią materiałów do komunikacji on-line oraz projektów do kampanii OOH i DOOH.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/streetcom-wygral-kolejny-przetarg-i-realizuje-kampanie-dla-marki-finuu,398589,artykul.html

Głównym celem prowadzonych działań jest komunikacja lekkości oraz podkreślenie w 100% naturalnego składu Finuu, które stanowi źródło cennych kwasów Omega 3. Zwrócenie szczególnej uwagi w komunikacji na lekkość, nie jest przypadkowe i wynika bezpośrednio z nawiązania do składu produktu, czyli do zdrowych i naturalnych olejów roślinnych z rzepaku i lnianki, które połączone z masłem, tworzą unikalny i lubiany przez konsumentów smak Finuu.

Chwile pełne lekkości” to główny claim przygotowanych przez Streetcom animacji wykorzystywanych w kampanii Finuu. Zespół kreatywny agencji Streetcom jest autorem nowej, głównej idei kreatywnej komunikacji, która będzie wykorzystywana przez markę Finuu w działaniach planowanych na 2023 rok.

Animacje stworzone przez Streetcom dla Finuu będą wykorzystywane m.in. w SoMe: Instagram, FB; Youtube, VOD

Źródło: Streetcom

www.streetcom.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764