logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stroje domowe AC Milan na sezon 2022/23

  PR 05.07.2022, przeczytano 318 razy
ilustracja

Firma PUMA oraz AC Milan, mistrzowie Serie A, prezentują nowy strój domowy na sezon 22/23, który jest inspirowany dziedzictwem Mediolanu oraz młodymi pokoleniami Rossonerich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/stroje-domowe-ac-milan-na-sezon-2022-23,396488,artykul.html

Nie od razu Mediolan zbudowano

AC Milan został założony w 1899 roku – od tamtej pory przeciera szlaki w piłce nożnej i nieustannie dąży do bycia czymś więcej niż klub piłkarski. W sezonie 22/23 firma PUMA postanowiła przedstawić te wartości nowemu pokoleniu Rossonerich i pozwoliła, żeby paski przemówiły same za siebie. Efektem tego działania jest nowa koszulka domowa, która jest zarazem nowatorska i ponadczasowa – dokładnie tak jak klub, który reprezentuje.

Dziedzictwo zamknięte w koszulce

Czarne i czerwone paski obramowane w czarnym kwadracie to nowoczesne ujęcie tożsamości AC Milan w nowym stroju domowym. Koszulka posiada włoskie Tricolore na mankietach rękawów i herb Milanu na górnej części pleców.

Nowa koszulka to nie tylko strój – łączy wiele pokoleń Rossonerich poprzez wspólną miłość do miasta i drużyny. Oddaje styl i piękno tego, co czyni Milan wyjątkowym. Od historycznego dziedzictwa po innowacyjność i wyróżnianiem się na tle reszty.

- Nowa koszulka domowa AC Milan to połączenie mody, designu, kultury ulicznej i naszego dziedzictwa. Oddaje ona hołd temu, co czyni Milan wyjątkowym. –  powiedział Marco Mueller, Senior Head of Product Line Management Teamsport Apparel w PUMA. - Aby ożywić tę koszulkę, chcieliśmy stworzyć kampanię zakorzenioną w mediolańskiej kulturze. Pracowaliśmy wyłącznie z artystami i osobami kreatywnymi z Mediolanu, które wspierają klub i rozumieją co czyni go wyjątkowym.

- Jesteśmy zachwyceni, że możemy dziś zaprezentować nasz nowy zestaw domowy na sezon 2022/23. –  powiedział Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer w AC Milan. - Koszulka będzie zawierać symbol tricolore, upamiętniający niezwykłe zwycięstwa i zdobycie 19 tytułu Scudetto. Ten zestaw reprezentuje dziedzictwo i jednocześnie przyszłość naszego Klubu, który jest głęboko związany z Mediolanem, a także wizjonerstwo oraz innowacyjność zarówno na boisku, jak i poza nim.

Dzięki zastosowaniu wydajnej tkaniny ULTRAWEAVE, koszulka należy do najlżejszych i najwygodniejszych, jakie kiedykolwiek zaprojektowała PUMA. Wersja Replica jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, a dzięki technologii DryCELL zapewnia komfort, niezależnie od warunków otaczających piłkarzy.

Strój domowy AC Milan jest dostępny od 4 lipca w sklepach PUMA, na PUMA.com, w sklepie AC Milan oraz u wybranych partnerów handlowych na całym świecie.

Źródło: PUMA

www.puma.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska rusza z kampanią outdoorową
8 sierpnia Grupa Reklamowa Roku 2022 rozpoczęła outdoorową kampanię pod hasłem „Mamy wszystko pod jednym dachem. Brakuje tylko Ciebie”. Billboardy zachęcające do dołączenia do zespołu dentsu Polska pojawiły się w Warszawie i Białymstoku. 
Intermarché kontynuuje remodeling swoich sklepów
Grupa Muszkieterów konsekwentnie się rozwija, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania swoich klientów oraz franczyzobiorców. Dlatego sieć Intermarché postawiła na remodeling supermarketów w koncepcie Power, którego filarem są kategorie świeże. Sklepy zyskały zupełnie nowy wizerunek i zapewniają klientom jeszcze...
Robert Makłowicz w kampanii Alfa Romeo
Dwa z ostatnich odcinków programu Roberta Makłowicza publikowanych na kanale YouTube autora powstały we współpracy z marką Alfa Romeo (Grupa Stellantis). Współpraca jest elementem kampanii promującej najnowszego hybrydowego SUV-a Alfa Romeo Tonale i była koordynowana przez agencje należące do Publicis Groupe: LiquidThread, Leo Burnett, Performics i Starcom.
Praca z leżaka w Hiszpanii? Whites stawia na „Workation”
Krzesła zmienione na leżaki, a biuro na jakikolwiek miejsce do pracy – byle z WiFi i z widokiem. Od września ludzie z zespołów agencji Whites będą sprawdzać, czy bliskość wody, słońca i ciekawe otoczenie może poprawiać produktywność, integrować i relaksować.
Edukacyjna gra AR w kampanii dzielnicy Wisła
Nadwiślańskie bulwary i plaże tętnią życiem – zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają lato nad brzegami Wisły. Nie jest to jednak wyłącznie miejsce spotkań – to również wizytówka i serce Warszawy z bogatą historią. Aby zachęcić odwiedzających do odkrywania jej tajemnic, Dzielnica Wisła w ramach tegorocznej kampanii przygotowała...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764