logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Strona WWW na abonament - nowa usługa wchodzi na rynek

  PR 15.07.2020, przeczytano 345 razy
ilustracja

Abonament najczęściej kojarzy się z sieciami komórkowymi i dostawcami Internetu. Od teraz na abonament można mieć także własną stronę WWW. Taki model pomoże użytkownikom, dla których jednorazowe opłaty dla grafika, web developera, administratora, pozycjonera i dostawcy hostingu są zbytnim obciążeniem potęgowanym przez pandemię.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/strona-www-na-abonament---nowa-usluga-wchodzi-na-rynek,387789,artykul.html

Oferta abonamentowa home.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą w jednym miejscu szybko uruchomić i utrzymywać własny serwis WWW, korzystając z wiedzy i doświadczenia ekspertów i oszczędzając przy tym własny czas. Do tej pory najczęstszym modelem było zlecenie projektu strony grafikowi, oddzielne wykupienie hostingu, zatrudnienie web developera do postawienia serwisu i administratora, dbającego o aktualność i aktualizacje strony WWW. Do tego dochodziło także pozycjonowanie realizowane przez kolejnych zleceniobiorców. Wybór i powierzenie zadań różnym usługodawcom wiązał się z poświęceniem sporej ilości czasu i koniecznością opłacenia różnych faktur na rzecz kilku podmiotów.

– Postanowiliśmy to zmienić. Naszym celem było maksymalne uproszczenie procesu tworzenia i utrzymania stron internetowych w systemie cyklicznych płatności – mówi Natalia Rabczewska, szefowa zespołu wsparcia WWW w home.pl. – Zauważyliśmy, że użytkownicy często nie wiedzą, od czego zacząć kreowanie swojej obecności w sieci. Przeraża ich mnogość zadań i stosunkowo wysokie opłaty startowe. Dlatego decydując się na stronę WWW z obsługą administratora, wszystko dostaną w pakiecie, za który zapłacą miesięcznie, nie martwiąc się o szukanie kolejnych zleceniobiorców i dodatkowe, niespodziewane koszty.

Usługa pod nazwą „Strona WWW z obsługą administratora” obejmuje:

  • przygotowanie strony WWW i jej wdrożenie
  • opiekę dedykowanego administratora
  • hosting
  • certyfikat SSL
  • optymalizację pod kątem SEO
  • cykliczne aktualizacje
  • audyt UX i analizę konkurencji
  • raportowanie statystyk

Umowa zawierana będzie na rok z możliwością przedłużenia lub wykupienia strony po tym czasie.

Klient korzystający ze strony WWW z obsługą administratora będzie musiał jedynie wybrać projekt graficzny i dostarczyć treści (teksty, zdjęcia, filmy), które zostaną opublikowane w serwisie. Stworzeniem strony internetowej i jej bieżącą administracją zajmą się specjaliści home.pl.

Usługa weszła do katalogu produktów home.pl 15 lipca br.

Źródło: home.pl

www.home.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Usługa może wyciąć z rynku nieco tańszych wykonawców...

...albo oni wytną usługę, jeśli zejdą z cenami jeszcze niżej.

avatar użytkownika
,

Były już podobne inicjatywy - bezpłatny "projekt logo" w zamian za zamówienie ogłoszenia ramkowego w "Panoramie Firm" itp. Jeśli kogoś wycięło to z rynku, to raczej nie prawdziwych projektantów, a prędzej hohsztaplerów. Trudno oceniać tę inicjatywę z góry, ale określenie "wybrać projekt" sugeruje że system oparty może być na gotowych szablonach. Jeśli tak, to nie jest to żadna rewolucja.  

,

Oczywiście, że nie jest.
Home jest schyłkowym operatorem, który szuka sposobu, żeby przetrwać.
  

Najnowsze w tym dziale

Pandemiczne trendy w konsumpcji podcastów
Podcasty to biznes niezwykle obiecujący, ale i bardzo jeszcze młody, a więc również dynamicznie się zmieniający. Tym bardziej więc należy docenić insighty „zza Wielkiej Wody”. Podcasty bowiem rosną w siłę, a co więcej, ich konsumpcja zyskuje na jakości. Zamiast medium tła podczas dojazdów do pracy to coraz częściej sposób na spędzanie czasu z...
Robert Burneika w Fantasyexpo
Do portfolio gwiazd stale współpracujących z Fantasyexpo dołącza Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu. Burneika to były kulturysta, zawodnik MMA a przede wszystkim osobowość medialna. Od 10 lat regularnie tworzy materiały na swój kanał YouTube a w TVN Turbo prowadził swój autorski program - Nie ma lipy. Fantasyexpo będzie odpowiedzialne za...
Empik Premium o 50% taniej na rok i miesięczny dostęp do HBO GO

Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił wszystkim dostęp do swojej flagowej usługi całkowicie za darmo. To wsparcie stanowiło zachętę do pozostania w domach,  korzystania z darmowej dostawy zamówień i jakościowego spędzania czasu wolnego. Widząc, że Polacy chętnie korzystają z tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano, a teraz Empik Premium wraz z...
Streetcom kupuje Hash.fm
Agencja Streetcom odkupiła od Konrada Traczyka i koncernu Agora 100% udziałów w spółce Hash.fm.
WP Pilot z aplikacją na Samsung Smart TV
WP Pilot udostępnił właśnie nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV. Pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764