logo
WIADOMOŚCI

Struxi Deweloper - rebranding na solidnych fundamentach

  PR 14.06.2018, przeczytano 682 razy
ilustracjastrzałka

STRUXI Deweloper to firma działająca na opolskim rynku nieruchomości do 2005 roku. Oferują rozwiązanie problemu poszukiwania własnego lokum na kilka sposobów. Dla wymagających i lubiących się wyróżnić - apartamenty, dla ceniących sobie spokój i wygodę - domy a dla tych, których priorytetem jest niezależność - mieszkania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/struxi-deweloper---rebranding-na-solidnych-fundamentach,36895,artykul.html

Z początkiem 2018 roku, Studio BRANDGLOW zostało zaproszone do prac nad zmianą wizerunku firmy STRUXI Deweloper i stworzeniem zupełnie nowej identyfikacji wizualnej marki.

ilustracjastrzałka

W nowej komunikacji wizualnej skupiono się na przywiązaniu do szczegółów. Dom to miejsce, gdzie detale budują nastrój, przytulność, oddając charakter zamieszkujących w nim osób. W związku z tym to właśnie szczegóły, nie narzucające się na pierwszy rzut oka a dostrzegane po chwili mają wpływ na odbiór.

W nowym logo ukryte zostały dwa elementy, w nawiązaniu do hasła firmy STRUXI Deweloper - Twoja droga do domu.

Drogę symbolizuje litera "s", natomiast dom - litera "t".

ilustracjastrzałka

W drukach firmowych wykorzystany został charakterystyczny motyw - zestawienie liter "st". Stał się on również głównym motywem graficznym wykorzystywanym przy komunikacji wizualnej marki z otoczeniem.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Kolejnym krokiem było zaktualizowanie wizerunku dostępnych produktów w portfolio firmy.
W tym celu powstał system z jasno określonymi regułami powstawania charaketystycznych elementów każdego z produktów.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Całość zaproponowanych i wdrożonych zmian najlepiej możn a ocenić na zupełnie przeoprojektowanej, nowej stronie STRUXI Deweloper.

ilustracjastrzałka

Źródło: BRANDGLOW


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Brandglow

(Brandglow )

Brandglow o sobie:

Jesteśmy studiem brandingowym.

Analiza marki, strategia, identyfikacja wizualna firmy, projektowanie logo, projektowanie materiałów drukowanych, zgodnych z koncepcją wizerunkową firmy, dostarczanie aplikacji multimedialnych czy tworzenie stron internetowych to nasza domena.

Elastycznie dobieramy i projektujemy narzędzia do sytuacji rynkowej tak, aby wspomagać Państwa w działaniach marketingowych i by te odnosiły zamierzony skutek, a Wasza marka była dobrze postrzegana i rozpoznawalna.

Skupiamy uwagę na Państwa marce.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Założycielka przychodni Animal Center wystąpiła w kampanii T-mobile
Kiedy Zofia Gaińska postanowiła założyć własną przychodnię weterynaryjną specjalizującą się w rehabilitacji zwierząt, w Polsce ta dziedzina dopiero kiełkowała. Dziś Animal Center to już dwie placówki w Warszawie oraz kilkanaście tysięcy fanów w mediach społecznościowych. W codziennym kontakcie z klientami Zofia wykorzystuje możliwości internetu, a ostatnio wystąpiła...
Automatic Letter Bender z kompleksową obsługą klienta
Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3d, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3d– taśmy, kleje, ręczne narzędzia. Jesteśmy znani również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.
Brandglow dla Ministerstwa Cyfryzacji
„e-Zamówienia, elektroniczne zamówienia publiczne” to program realizowany przy wsparciu Unii Europejskiej, mający na celu usprawnienie i przyspieszenie procedur związanych z zamówieniami publicznymi. W ramach programu powstanie szereg udogodnień, które z jednej strony pomogą oferentom na prezentację ich ofert z drugiej - instytucjom nadzorującym, pozwolą na pełną kontrolę nad...
Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw
Dzięki autorskiemu programowi społecznemu FFiL Śnieżka SA „Dziecięcy świat w kolorach”, Oddział Dziecięcy szpitala w Makowie Mazowieckim zyskał nowe oblicze. Jego sale i korytarz ozdobiły kolorowe malunki, wśród których znajdziemy m.in. motywy barwnej łąki z akcentem czerwonych maków, nawiązujących do nazwy miasta. Uroczyste otwarcie odmalowanej...
50 czujników od Eurobanku: 2. edycja kampanii #Bezsmogu
Mysłowice, Jarosław, Turek, Głogów czy Starogard Gdański - to tylko kilka z 50 miejscowości, w których eurobank zainstalował kolejne czujniki smogu w swoich placówkach w ramach 2. edycji kampanii #BezSmogu. Bank zainicjował kampanię w 2017 r. jako swoją odpowiedź na smog – problem społeczny, który dotyczy każdego z nas i z którym trzeba się zmierzyć tu i teraz.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone