logo
WIADOMOŚCI

Struxi Deweloper - rebranding na solidnych fundamentach

Brandglow  PR 14.06.2018, przeczytano 248 razy
ilustracjastrzałka

STRUXI Deweloper to firma działająca na opolskim rynku nieruchomości do 2005 roku. Oferują rozwiązanie problemu poszukiwania własnego lokum na kilka sposobów. Dla wymagających i lubiących się wyróżnić - apartamenty, dla ceniących sobie spokój i wygodę - domy a dla tych, których priorytetem jest niezależność - mieszkania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/struxi-deweloper---rebranding-na-solidnych-fundamentach,36895,artykul.html

Z początkiem 2018 roku, Studio BRANDGLOW zostało zaproszone do prac nad zmianą wizerunku firmy STRUXI Deweloper i stworzeniem zupełnie nowej identyfikacji wizualnej marki.

ilustracjastrzałka

W nowej komunikacji wizualnej skupiono się na przywiązaniu do szczegółów. Dom to miejsce, gdzie detale budują nastrój, przytulność, oddając charakter zamieszkujących w nim osób. W związku z tym to właśnie szczegóły, nie narzucające się na pierwszy rzut oka a dostrzegane po chwili mają wpływ na odbiór.

W nowym logo ukryte zostały dwa elementy, w nawiązaniu do hasła firmy STRUXI Deweloper - Twoja droga do domu.

Drogę symbolizuje litera "s", natomiast dom - litera "t".

ilustracjastrzałka

W drukach firmowych wykorzystany został charakterystyczny motyw - zestawienie liter "st". Stał się on również głównym motywem graficznym wykorzystywanym przy komunikacji wizualnej marki z otoczeniem.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Kolejnym krokiem było zaktualizowanie wizerunku dostępnych produktów w portfolio firmy.
W tym celu powstał system z jasno określonymi regułami powstawania charaketystycznych elementów każdego z produktów.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Całość zaproponowanych i wdrożonych zmian najlepiej możn a ocenić na zupełnie przeoprojektowanej, nowej stronie STRUXI Deweloper.

ilustracjastrzałka

Źródło: BRANDGLOW


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Brandglow

(Brandglow )

Brandglow o sobie:

Jesteśmy studiem brandingowym.

Analiza marki, strategia, identyfikacja wizualna firmy, projektowanie logo, projektowanie materiałów drukowanych, zgodnych z koncepcją wizerunkową firmy, dostarczanie aplikacji multimedialnych czy tworzenie stron internetowych to nasza domena.

Elastycznie dobieramy i projektujemy narzędzia do sytuacji rynkowej tak, aby wspomagać Państwa w działaniach marketingowych i by te odnosiły zamierzony skutek, a Wasza marka była dobrze postrzegana i rozpoznawalna.

Skupiamy uwagę na Państwa marce.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowa identyfikacja wizualna Linux Polska
Linux Polska wprowadza nową identyfikację wizualną. Firma powstała w 2009 roku, stając się centrum kompetencji rozwiązań Open Source na polskim rynku. W tamtym czasie jeszcze niewiele osób wiedziało, czym są otwarte technologie, a jeszcze mniej wierzyło w ogromny potencjał ich innowacyjnego wykorzystania w licznych sektorach gospodarki.
Mediations Biennale z PGA
Co sztuka współczesna może mieć wspólnego z największymi w Europie Środkowo-Wschodniej targami gier komputerowych i rozrywki multimedialnej? Bardzo wiele. Mediations Biennale wkracza w cyfrowy świat z przytupem.
Startuje nowa akcja firmy Nikon „Jestem Zatrzymanym Wspomnieniem”, będąca doskonałą okazją do nabycia produktów marki. Promocyjny asortyment będzie dostępny od 15 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 września 2018 r.
Mirosław Kępiński prezesem Truly
Od 8 czerwca br. prezesem agencji marketingowej Truly (Polska Press Grupa) jest Mirosław Kępiński. Dotychczas zajmujący to stanowisko Wacław Wykrytowicz odchodzi z firmy.
Sony ogłasza nowy zaawansowany aparat kompaktowy RX100 VI
Jasny obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T* 24–200 mm[i] F2,8 – F4,5 Kompaktowa obudowa serii RX100 Najszybszy na świecie system AF, ustawiający ostrość w [ii] 0,03 sekundy[iii] 315 umieszczonych w płaszczyźnie ogniskowej, opartych na detekcji fazy pól AF pokrywających około 65% kadru 20,1-megapikselowy[iv], warstwowy...
 
poniedziałek 18.06.2018, 43 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone