logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Success Story with HP Latex (1): Wywiad z Krzysztofem Woźnicą

   20.08.2014, przeczytano 6644 razy
ilustracjastrzałka

Wywiad z Krzysztofem Woźnicą, właścicielem agencji Zenit Reklamy z Tczewa rozpoczyna zapowiadany niedawno cykl prezentacji firm, które zdecydowały się na wdrożenie technologii HP Latex.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/success-story-with-hp-latex-%282%29%3A-wywiad-z-krzysztofem-woznica,22415,artykul.html

Pierwsza, sprzedana przez Integart zaraz po premierze urządzeń III generacji drukarka HP Latex 360 stanęła w firmie Zenit Agencja Reklamy. Był to dla nas dobry moment na rozpoczęcie projektu „Success Story with HP LATEX”. (...) Niezwykle ciekawa historia i fantastyczni ludzie, z którymi spotykaliśmy się podczas prezentacji w HP Demo w Błoniu. Firma z bogatym dorobkiem, maszynowym i projektowym specjalizująca się w reklamie outdoor'owej, dziś z Hp Latex chce zdobyć nowych Klientów, nowe rynki dając produkt bezpieczny i przyjazny dla środowiska - mówi Beata Wrona z firmy Integart.

Firma Zenit działa od kilkunastu lat, początkowo jako mała agencja z jednym komputerem. Dziś agencja może pochwalić się własną halą produkcyjną i znanymi markami w portfolio zamówień. Krzysztof Woźnica opowiada o historii i rozwoju firmy, wskazując na korzyści oraz plany jakie wiąże z wprowadzeniem III generacji drukarek HP Latex.

Projekt objęty jest patronatem medialnym Signs.pl. Wywiad z Krzysztofem Woźnicą można pobrać w formacie PDF ze strony http://www.integart.com.pl/pl/aktualnosci/pokaz/612/SUCCESS_STORY_with_HP_LATEX_nowa_kampania

Źródło: Signs.pl, Integart

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Latex a to to z wbudowanym ogrzewaniem hali?

Najnowsze w tym dziale

Holding Brand New Galaxy jednoczy swoje marki agencyjne pod wspólną marką
Brand New Galaxy (BNG), należąca do Stagwell (STGW), wchodzi w 2023 rok z nową strukturą, zunifikowaną pod wspólną marką.
Galaktus PR – agencja komunikacyjna zajmująca się obsługą marek gamingowych i technologicznych informuje, że do ich bazy klienckiej dołączyły trzy polskie studia developerskie – Ovid Works, 3R Games i QED Games oraz twórcy narzędzia dla artystów oraz ilustratorów – Magma.
Maciej Podgórski obejmuje stanowisko Integrated Strategy Lead w Dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764