logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sugar Lady gotuje z pomocą produktów AGD od Samsung

  PR 30.06.2023, przeczytano 940 razy
ilustracja

Wyrazisty styl oraz fantazja w kuchni to główne cechy Sugar Lady – założycielki popularnego kanału, której autorskie przepisy możemy podziwiać w programie „Słodka jak Sugar” na Canal+ Kuchnia. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak znana influencerka przygotowuje swoje fantazyjne desery z pomocą produktów AGD od marki Samsung.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sugar-lady-gotuje-z-pomoca-produktow-agd-od-samsung,400621,artykul.html

Prowadząca program – Agata Stankiewicz to blogerka i influencerka, założycielka popularnego kanału Sugarlady na platformie YouTube. To, co ją wyróżnia wśród cukierników, to kulinarna fantazja oraz wyrazisty styl. W programie podzieli się przepisami na ciasta i desery, pokaże, jak udekorować tort, by uzyskać oszałamiający efekt.

Designerska kuchnia Sugar Lady została wyposażona w produkty AGD marki Samsung z linii Bespoke, idealnie wpisując się w jej estetykę.

Bespoke to produkty dla każdego, kto ceni wyjątkowy design w kuchni oraz możliwość personalizacji sprzętów domowych do swoich zmieniających się potrzeb. Dlatego też świetnie wpisują się w konwencję programu, którym Sugar Lady zachęca do gotowania w swoim stylu!

W programie zobaczymy m.in. lodówkę Bespoke, piekarnik Samsung oraz płytę indukcyjną Slim Fit. Co więcej, znana cukierniczka przygotowuje swoje desery z wykorzystaniem inteligentnych technologii od Samsung jak np. zdalne sterowanie piekarnikiem za pomocą aplikacji SmartThings.

Emisja programu jest w każdy poniedziałek o 19:35 na kanale Canal + Kuchnia.

Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764