logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sukces „UWAGI!” na INMA Global Media Awards 2019

  PR 24.05.2019, przeczytano 175 razy

17 maja w Nowym Jorku odbyła się uroczystość wręczenia INMA GLOBAL MEDIA AWARDS, jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży medialnej. Wśród nominowanych znalazł się program interwencyjny TVN „Uwaga!”, który zajął trzecie miejsce w kategorii „Best Use Of Social Media” za projekt #tematdlauwagi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sukces-_uwagi%21_-na-inma-global-media-awards-2019,382596,artykul.html

W ostatni piątek (17 maja) podczas uroczystej gali Global Media Awards Dinner poznaliśmy najlepsze rozwiązania promocyjno-marketingowe ubiegłego roku. W zaszczytnym gronie laureatów znalazł się sztandarowy program interwencyjny stacji TVN – „ Uwaga!”. Jury INMA Global Media Awards doceniło zaangażowanie mediów społecznościowych przy produkcji reportaży, przyznając twórcom trzecie miejsce w kategorii „Best Use Of Social Media” za akcję #tematdlauwagi.

#tematdlauwagi to wymyślony w 2015 roku – przez autorów programu „Uwaga!” – hashtag dla użytkowników mediów społecznościowych. Ma on na celu wzbudzić zainteresowanie twórców programu ważnymi i kontrowersyjnymi wydarzeniami, które dzieją się wśród lokalnych społeczności, a do których im samym nie zawsze udaje się dotrzeć. W ramach projektu internauci publikują posty i komentują publiczne wpisy, używając hashtaga #tematdlauwagi, a monitorująca sieć redakcja na bieżąco reaguje na pojawiające się zgłoszenia. Na stronie oficjalnej programu zadebiutowała również zakładka „#tematdlauwagi”, w której można zapoznać się ze zgłaszanymi przez cały czas propozycjami treści.

Od startu akcji internauci użyli hashtagu #tematdlauwagi ponad 300 tysięcy razy. A to przełożyło się na fakt, że aż ¼ reportaży emitowanych miesięcznie przez „Uwagę!” jest inspirowana przez widzów. Wzrosła także  o 45 proc. popularność oficjalnej witryny internetowej programu, która ściąga coraz nowszych użytkowników sieci i angażuje do reagowania na otaczającą ich rzeczywistość.

INMA Global Media Awards, organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Mediów Informacyjnych, to jednej z najbardziej znanych konkursów branży newsowej na świecie. Do tegorocznej edycji zgłoszono 664 projekty firm medialnych z 34 krajów świata. Wśród nominowanych znaleźli się przedstawiciele wydawnictw prasowych, stacji telewizyjnych oraz radiowych i media internetowe. Jury składające się z 46 prezesów z 15 państw wybrało „wąskie” grono 194 finalistów.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ uruchamia wypożyczalnię hitów kinowych i filmów online
CANAL+ otwiera swoje biblioteki VOD dla całego rynku i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+ działającą w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Od dziś wszyscy poszukiwacze filmowej rozrywki mogą w jednym miejscu wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, dokumenty, premierowe produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze...
3 czerwca br. ogłoszono zwycięzców XIII edycji konkursu Złota Strona Emitenta, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Agora S.A. po raz trzeci zwyciężyła w kategorii „Najlepszy serwis IR” wśród spółek średnich (należących do indeksu sWIG80). Z  uwagi na panującą sytuację epidemiczną wręczenie statuetek planowane...
Wyborcza.pl współpracuje z platformą Prezent Marzeń
Od 1 do 8 czerwca 2020 r. klienci platformy zakupów Prezent Marzeń wraz z każdym voucherem prezentowym otrzymają specjalny kod zniżkowy na prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej". Dzięki niemu będą mieć dwumiesięczny, bezpłatny dostęp do artykułów publikowanych na Wyborcza.pl, m.in. poświęconych bieżącym wydarzeniom w Polsce i na świecie.
Pierwszy audioseans w Multikinie nagrodzony Innovation 2020
Projekt „Stelaż” w kinie zrealizowany przez Storytel, Multikino i agencję MeLike w lutym br. został nagrodzony SREBREM Innovation 2020 w kategorii Innowacyjne Doświadczenie w podkategoriach: TOUCHPOINT i EVENT.
Radosław Gołąb odpowiedzialny za rozwój produktów digital AMS
1 czerwca 2020 r. do zespołu AMS dołączył Radosław Gołąb. Objął stanowisko Dyrektora ds. rozwoju produktów digital.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764