logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sun Chemical a epidemia koronawirusa

  PR 18.03.2020, przeczytano 210 razy

Sun Chemical opublikował kolejny komunikat skierowany do jej klientów i partnerów biznesowych, związany z wciąż rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa (znanego również pod nazwą COVID-19). Jeffrey Shaw, Chief Supply Chain Officer, zapewnia w nim o monitorowaniu stale zmieniającej się sytuacji gospodarczej oraz jej wpływu na globalny łańcuch dostaw, realizowanych przez Sun Chemical.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sun-chemical-a-epidemia-koronawirusa,386138,artykul.html

Podczas gdy w jednych regionach świata sytuacja ulega poprawie, inne mierzą się z bezprecedensowymi wyzwaniami. Sun Chemical w sposób ciągły monitoruje swój globalny łańcuch dostaw i w proaktywny sposób zarządza każdym ze swoich zakładów produkcyjnych czy magazynów. Staramy się też jak najczęściej komunikować ze wszystkimi podmiotami, składającymi się na nasz łańcuch dostaw.

Obecnie wszystkie należące do nas fabryki i przestrzenie magazynowe działają bez żadnych zakłóceń. Przepływ bazy surowcowej również pozostaje stabilny, zaś firmy logistyczne dostarczają niezbędne materiały na czas. Mając na uwadze nowe rozporządzenia i ustawy lokalnych władz oraz różny poziom restrykcji w zależności od regionu świata, na bieżąco współpracujemy z naszymi udziałowcami, by zapewnić, że cały procesy związany z zapewnieniem dostaw do klientów przebiega w sposób niezachwiany.

Dysponujemy sprawną globalną siecią jednostek biznesowych, umożliwiającą zarządzanie tymi zmianami oraz zintegrowane podejście do łańcucha dostaw. Stany magazynowe pozostają na właściwym poziomie, dzięki czemu bez problemów realizujemy kolejne zamówienia składane przez klientów. W przypadku dalszych zmian, będziemy ściśle współdziałać z nimi, by zapewnić im możliwie najwyższy – podobnie jak dotychczas – poziom obsługi.

Źródło: Sun Chemical Sp. z o.o.

www.sunchemical.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Artlab.pl rozbudowuje park maszynowy o dwa nowe plotery Agfa
W ostatnim czasie w warszawskiej drukarni wielkoformatowej Artlab.pl rozpoczęły pracę – w zaledwie miesięcznym odstępie – dwa nowe wielkoformatowe plotery marki Agfa. Z myślą o usprawnieniu obsługi podłoży giętkich w trybie „z roli na rolę” pojawił się tu model Anapurna RTR3200i LED, do którego wkrótce dołączyło urządzenie z płaskim...
Heidelberg wprowadza pakiet działań zwiększających rentowność
Zarząd Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) przyjął szeroko zakrojony pakiet działań w celu krótkoterminowej redukcji kosztów strukturalnych i długoterminowej poprawy rentowności Spółki. Koncentracja na zyskownej działalności podstawowej i systematyczna praca nad kosztami mają na celu poprawę EBITDA o 100 mln EUR, z wyłączeniem wyniku...
Innowacje w maszynach Speedmaster
Całkowicie przeprojektowana generacja Prinect Press Center z nowym systemem operacyjnym Speedmaster zapewnia funkcjonalność Push to Stop i połączenie z chmurą Prinect dla każdego Speedmastera.
Zakończenie procesu zmierzającego do stworzenia nowej struktury udziałowców Grupy Antalis poprzez zawarcie umowy z Kokusai Pulp and Paper na zakup wszystkich akcji będących w posiadaniu spółki Sequana, głównego akcjonariusza Antalis, jak również podpisanie umowy kupna wszystkich akcji będących w posiadaniu banku Bpifrance Participations, a także...
Czas przejść do drukowania z mniejszą ilością lub całkowicie bez IPA?
Szanowni Państwo, Wyjątkowa sytuacja międzynarodowa związana z pandemią koronawirusa doprowadziły do znacznych ograniczeń w dostawach oraz dużego wzrostu cen alkoholu izopropylowego (IPA).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764