logo
WIADOMOŚCI

Sun Chemical dla powstańców warszawskich

Mateusz Zawiślak  PR 09.08.2017, przeczytano 571 razy

Sun Chemical po raz kolejny włączył się w przedsięwzięcie o charakterze społecznym. Tym razem firma wesprze finansowo akcję, jaką zorganizowało Muzeum Powstania Warszawskiego wspólnie z dziennikarzem telewizyjnym Filipem Chajzerem. Polega ona na zbiórce pieniędzy na pomoc najbardziej potrzebującym powstańcom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sun-chemical-dla-powstancow-warszawskich,33358,artykul.html

Firma Sun Chemical od wielu lat czynnie wspiera różnego rodzaju akcje społeczne i stojące za nimi organizacje. - Pomaganie jest wpisane w naszą działalność i ideę bycia społecznie odpowiedzialnym partnerem biznesowym - mówi Piotr Góral, dyrektor generalny polskiego oddziału Sun Chemical. - Tym razem po raz pierwszy wspieramy finansowo akcję organizowaną przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Filipa Chajzera. W ubiegłym roku przyniosła ona nieoczekiwane wręcz efekty. Dlatego zachęcamy wszystkich do włączenia się w to wspaniałe przedsięwzięcie. Na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej można wpłacać pieniądze, które następnie trafią do powstańców warszawskich, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji materialnej. Wszystkim, którzy przyłączą się do nas, serdecznie dziękujemy.

W ubiegłym roku w podobnej akcji zebrano 300 tysięcy złotych. Dzięki temu powstańcy będący w trudnej sytuacji finansowej przed świętami Bożego Narodzenia otrzymali po 1000 złotych, a przed Wielkanocą – dodatkowo po 500 złotych.

Pieniądze można wpłacać na konto: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – numer 50 1750 0012 0000 0000 3760 9692 Raiffeisen Bank Polski. W tytule należy wpisać „Zbiórka dla Powstańców 2017”. Informacja dla chętnych wsparciem z zagranicy: przed numerem rachunku należy dodać PL (jako kod IBAN), kod SWIFT to RCBWPLPW.

Finał tegorocznej zbiórki odbędzie się 2 września w Muzeum Powstania Warszawskiego. W tym dniu w roli przewodnika wystąpi Filip Chajzer, z którym będą także powstańcy. Na tę szczególną wycieczkę zostanie zaproszonych 50 osób z osobami towarzyszącymi - 25, które dokonały najwyższych wpłat i drugie 25 wybranych w drodze losowania. Dodatkowo tego dnia biletem wstępu do Muzeum będzie potwierdzenie przelewu na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

Źródło: Sun Chemical

www.sunchemical.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Krakowska spółka poligraficzna MM Druk Serwis otrzymała zastrzeżenie patentowe na kartonowe opakowanie służące do ekspozycji i przenoszenia puszek. Jest ono rezultatem aktywności realizowanej przez Małopolski Klaster Poligraficzny, w ramach projektu Projektowanie i produkcja opakowań.
Ricoh rozszerza serię systemów Pro C7200
System Pro C7200sl to najnowszy dodatek do wprowadzonej w tym roku na rynek serii Pro7200. Ten model stworzono z myślą o potrzebach centralnych punktów druku w firmach (CRD). System oferuje wysoką jakość wydruków, realizowanych z prędkością do 85 stron na minutę.
Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2 w firmie Vilpol
„Inwestycją roku 2018” nazwano w firmie Vilpol najnowszy nabytek tego działającego od ponad ćwierćwiecza podwarszawskiego zakładu poligraficznego – 8-kolorową maszynę offsetową z systemem odwracania arkusza Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2, dostarczoną przez Koenig & Bauer. To pierwsza tego typu konfiguracja z serii Rapida w Polsce – zastosowana w...
Epson na konferencji Summit EOIF Gigacon w Warszawie
Konferencja SUMMIT EOIF GIGACON to dwudniowe wydarzenie dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie, które odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach 25 i 26 lipca 2018 roku.
MMDS Consumables, zgodnie z wdrażaną strategią rozwoju, nawiązała współpracę z ABC Allied, działającym na międzynarodowych rynkach producentem chemii poligraficznej. Firma powstała w 1952 roku w USA, a od 1999 roku każdy z produktów do mycia i konserwacji układu farbowego, wodnego, płyt, ogólnej konserwacji maszyn offsetowych oraz flexo jest...
 
piątek 20.07.2018, 162 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone