logo
WIADOMOŚCI

Sun Chemical świętuje 200 urodziny

Mateusz Zawiślak  PR 11.05.2018, przeczytano 235 razy

- Poczynając od inspirującej historii Lorilleux i Samuela Morrisa na początku XIX wieku, Sun Chemical osiągnęło właśnie 200 lat doświadczenia w zakresie wiedzy o kolorze, innowacyjnej technologii i niezmiennego dążenia do jakości i najlepszej obsługi klienta - powiedział Rudi Lenz, Prezes i CEO Sun Chemical. - Dzięki prawie 10 000 znakom towarowym i ponad 3000 patentom w różnych obszarach prawnych, Sun Chemical z dumą tworzy zindywidualizowane rozwiązania, spełniające zróżnicowane potrzeby naszych klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sun-chemical-swietuje-200-urodziny,36467,artykul.html

Sun Chemical pomogło w transformacji świata druku, dzięki pionierskim rozwiązaniom w zakresie farb UV i wodnych, pigmentowych farb fleksograficznych oraz farb fleksograficznych dla folii polietylenowych. Sun Chemical było również pierwszą firmą, która stworzyła pierwszy system druku czterokolorowego w 1906 r., który znamy teraz pod nazwą druku CMYK.

Sun Chemical było też pionierem w tworzeniu farb, spełniających wymagania co do migracji oraz w zakresie tworzenia rozwiązań dla najnowszych maszyn drukarskich swoich czasów włączając maszyny do litografii rotacyjnej z użyciem blach stalowych ocynkowanych, litografii rolowej offsetowej, druku typograficznego, fleksografii i rotograwiury.

Sun Chemical produkuje pigmenty od 1907 r. Obecnie, Dział Performance Pigments jest globalnym liderem segmentu pigmentów, oferując szerokie spektrum pigmentów, efektów i preparatów, które stosowane są w lakierach, kosmetykach, plastikach, farbach i segmentach specjalistycznych. Ciągłe innowacje w obszarze barw jak również dostarczanie unikalnych kolorów i efektów dla nowych jak również istniejących rynków, pozwoliło na potężny wzrost na całym świecie.

Kiedy w 1987 r. DIC kupiło firmę, Sun Chemical stało się prawdziwie globalną firmą a jej obecny kształt zawdzięczamy rozwojowi na rynkach Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu oraz stworzeniu działu Advanced Materials (Materiały Zaawansowane), który dostarcza związki chemiczne, polimery i materiały aplikacyjne dla wielu rynków.

Sun Chemical Advanced Materials zapewnia szerokie spektrum rozwiązań, które pozwalają naszym klientom realizować zaawansowane zadania drukarskie, włączając w to wysokowydajne srebrne farby dla systemów druku 3D, farby ze srebrem nanokrystalicznym dla systemów inkjet, soldermaski, kleje wrażliwe na ciśnienie dla elektroniki i wyświetlaczy, oraz rozwiązania SunMotion dla przyciągających wzrok ekspozytorów stosowanych w miejscach sprzedaży.

- Wizją Sun Chemical zawsze było i zawsze będzie pomaganie klientom w realizacji stojących przed nimi globalnych wyzwań, dzięki zapewnianiu jakości, obsługi i innowacji w każdym dostarczanym przez nas rozwiązaniu - powiedział Kenz. - Jeśli chodzi o przyszłość, angażujemy się w działania badawcze i rozwojowe, które dostarczą naszym klientom nowe innowacyjne i zrównoważone rozwiązania. W bieżącym roku będziemy z przyjemnością świętować nasze niezmienne dążenie do doskonałości wraz z naszymi klientami.

Źródło: Sun Chemical

www.sunchemical.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Fundusze europejskie dla drukarń tematem Poligraficznych Konfrontacji
Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej zaprasza na XL Poligraficzne Konfrontacje - Fundusze europejskie dla drukarń. Warsztaty praktyczne.
Rozwiązania Grafmasz w drukarni Eurocent Opole
Eurocent z Opola to firma działająca w branży poligraficznej od 2006 roku, która współpracuje z agencjami reklamowymi i fotografami oraz wykonuje szereg projektów indywidualnych. Eurocent posiada park maszynowy umożliwiający wykonanie druku w technologii cyfrowej- Konica Minolta AccurioPrint C2060L- ,offsetowej jak również druk wielkoformatowy.  W kwietniu br. pa...
Stora Enso partnerem strategicznym 11. Kongresu Rynku FMCG
10 maja br. w Warszawie odbył się 11. Kongres Rynku FMCG zorganizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze (Wiadomości Handlowe). Wzięło w nim udział niemal 900 uczestników, co czyni go jedną z najważniejszych tego rodzaju imprez w Europie Środkowo-Wschodniej, skierowaną do firm działających na rynku dóbr szybko zbywalnych. Stora Enso była partnerem strategicznym kongresu, a przedstawici...
Noc w Muzeum Papiernictwa
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju serdecznie zaprasza na Noc Muzeów – kolejna edycja już w sobotę 19 maja w godz. 19:00-22:00. Tym razem pod hasłem „Czerpiąc z naszych korzeni”.
The Art of The New – Ricoh Open Day
24 maja w Ricoh Technology Center w Warszawie planowany jest The Art of The New – Ricoh Open Day. Podczas wydarzenia odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja najnowszego systemu na papier cięty Ricoh PRO C7200x z piątą stacją na toner specjalny. Uczestnicy spotkania będą mieli także okazję wziąć udział w warsztatach poświęconych RODO oraz nowoczesnym technikom sprzedaży. ...
 
czwartek 24.05.2018, 153 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone