WIADOMOŚCI

Sun Chemical usprawnia internetową platformę kart bezpieczeństwa

redakcja  PR 12.01.2018, przeczytano 212 razy

Sun Chemical usprawniło swoją internetową platformę dla Kart Bezpieczeństwa Produktów, w skrócie MSDS (Material Safety Data Sheet), na której znajdują się wspomniane dokumenty dla wszystkich produktów firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sun-chemical-usprawnia-internetowa-platforme-kart-bezpieczenstwa,35095,artykul.html

Zmiana została dokonana we współpracy z firmą Verisk 3E, należącą do Verisk, a  uaktualniona platforma znacznie usprawni klientom dostęp do MSDSów.

3E Protect, to stworzona przez Verisk 3E’s zaawansowana platforma do zarządzania dokumentami MSDS i wspomagająca przemysł chemiczny (wcześniej znana pod nazwą 3E Online – SDS). Zapewnia ona klientom Sun Chemical lepszy dostęp do MSDSów, dzięki dedykowanej, przyjaznej urządzeniom mobilnym stronie internetowej, która przetłumaczona została na 15 języków, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze prostsze. Klienci mają również dostęp do wyspecjalizowanych funkcji wyszukiwania i raportów.

Zarejestrowani klienci, posiadający login i hasło, mogą odwiedzić poprzednią wersję strony i uzyskać informacje na temat dostępu do 3E Protect.

Źródło: Sun Chemical

http://www.sunchemical.com.pl

WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
wtorek 23.01.2018, 106 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone