logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sungraf nowym Członkiem PSSiDC

  PR 29.02.2024, przeczytano 936 razy
ilustracjastrzałka

W lutym br. grono Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego powiększyło się o nowego gracza z branży. Nowym Członkiem PSSiDC została firma SUNGRAF.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sungraf-nowym-czlonkiem-pssidc,403286,artykul.html

Firma SUNGRAF II Mirosława Zasadna powstała w 1998 r., aczkolwiek działalność reklamową rozpoczęła już na początku lat 90.

SUNGRAF specjalizuje się w tworzeniu nośników reklam z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, metali (aluminium, stal, mosiądz, itp.) oraz z elementami oświetleniowymi. Kadra doświadczonych fachowców o dużym potencjale twórczym zapewnia ciekawe wzornictwo oraz szeroki wachlarz proponowanych produktów, w tym: materiały POS, kasetony, pylony, stojaki, regały reklamowe, bilbordy, banery, makiety i inne reklamy świetlne oraz wizualne, a także wydruki wielkoformatowe.

SUNGRAF dysponuje powierzchnią 3 tys. mkw. własnych hal produkcyjno-magazynowych, wyposażonych w profesjonalne maszyny i urządzenia do obróbki metali i tworzyw sztucznych. Posiada pracownię projektową i plastyczną oraz lakiernię proszkową, zakład termoformowania próżniowego, pracownię sitodruku, jak również ślusarnię, zakład elektryczny, pracownie druku UV i Eko-solvent.

W firmie przygotowywane są wielkoformatowe wydruki na ploterach UV, solwentowych i metodą sitodruku i tampondruku. Firma zajmuje się również obróbką metali (cięcie laserem, toczenie, frezowanie, spawanie stali i aluminium, lakierowanie proszkowe), tworzyw sztucznych (cięcie laserem, frezowanie, grawerowanie, obróbka CNC, termoformowanie, obróbka na gorąco i zimno, klejenie), drewna (lite drewno, płyty, laminowanie) oraz produkcją oświetlenia reklamowego (podświetlanie LED grafik, kasetonów itp.).

Firma specjalizuje się w tworzeniu nośników reklam z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, metali (aluminium, stal, mosiądz, itp.) oraz z elementami oświetleniowymi. Kadra doświadczonych fachowców o dużym potencjale twórczym zapewnia ciekawe wzornictwo oraz szeroki wachlarz proponowanych produktów, w tym: materiały POS, kasetony, pylony, stojaki, regały reklamowe, bilbordy, banery, makiety i inne reklamy świetlne oraz wizualne, a także wydruki wielkoformatowe.

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego

pssidc.org.pl

Dodatkowe informacje:

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zrzesza ponad 80 Członków, są to czołowi, krajowi producenci i  dystrybutorzy maszyn i urządzeń do  sitodruku i  druku cyfrowego, dystrybutorzy farb i  środków pomocniczych oraz  zakłady sitodrukarskie i  drukarnie cyfrowe. Podstawowym zadaniem PSSiDC jest szeroko rozumiana współpraca i wzajemna pomoc w obrębie działalności członków Stowarzyszenia. Od 1997 roku Stowarzyszenie należy do europejskiej organizacji sitodruku i druku cyfrowego FESPA (Federation of Europran Screen Printing Association).

Pozwala to na kontakty z międzynarodowym środowiskiem oraz promocję polskiego sitodruku i  druku cyfrowego w Europie. Stowarzyszenie we współpracy z FESPA, organizuje wystawy, zjazdy i targi, które umożliwiają poznanie nowych materiałów, technologii i maszyn do sitodruku i druku cyfrowego.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Koenig & Bauer: wywiad z Jerzym Saramą, prezesem drukarni Karton-Pak
Współpraca drukarni Karton-Pak S.A. z Nowej Soli z Koenig & Bauer trwa nieprzerwanie blisko 30 lat. Niedawno firma dostarczyła tu dziewiątą z kolei arkuszową maszynę drukującą z serii Rapida. Wzbogaciła ona park sprzętowy drukarni, specjalizującej się w opakowaniach jednostkowych z tektury litej, w zakresie produktów wysoko przetworzonych, uszlachetnionych,...
Brother Hoshizaki: platynowy certyfikat RBA dla fabryki w Japonii
Firma Brother Industries, Ltd. ogłosiła, że jej fabryka Hoshizaki (zlokalizowana w Minami-ku, Nagoya) otrzymała certyfikat Platinum, najwyższą ocenę w audycie Validated Assessment Program (VAP), który ocenia zgodność z Kodeksem Postępowania Responsible Business Alliance (RBA). Jest to czwarty zakład produkcyjny w Grupie Brother, który otrzymał certyfikat RBA i...
Jaka jest przyszłość sitodruku? API.PL w wizytą w Portugalii
W kwietniu API.PL miało przyjemność wspólnie z partnerami – ROQ International i Avient Corporation- organizować wydarzenie "Z Tradycją w Przyszłość". Zaproszono klientów związanych z sitodrukiem do Portugalii, by wspólnie przekonać się, jaka jest przyszłość tej techniki druku na tekstyliach. Podczas trzydniowego wydarzenia zaprezentowano...
Sztanca B2, system iSaddle Senshi - Duplo na targach drupa 2024
Firma Duplo, podczas zbliżających się targów drupa w Düsseldorfie, zaprezentuje nowe rozwiązania w swojej ofercie. Znajdą się wśród nich innowacyjna sztanca w formacie B2+ i rewolucyjny – jak zapewnia producent - system broszurujący iSaddle Senshi. Te i wiele innych urządzeń do wykańczania można będzie zobaczyć na stoisku A31 w hali nr 6.
Mark Andy: Open House w zakładzie Kingfisher Labels
Brytyjska drukarnia Kingfisher Labels po raz pierwszy w swojej historii zorganizowała spotkanie w formule Open House. Ponad 100 gości przybyło do jej nowego zakładu produkcyjnego w Bristol, by wziąć udział w prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych wdrożonych przez tę firmę. W centrum uwagi gości Kingfisher Labels znalazła się m.in. cyfrowa maszyna hybrydowa Mark Andy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764