logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Superbet rozpoczął współpracę z Testa Agency

  PR 02.11.2022, przeczytano 185 razy

Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier, powierzył TESTA AGENCY obsługę w zakresie działań PR. Porozumienie weszło w życie z początkiem listopada.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/superbet-rozpoczal-wspolprace-z-testa-agency,397821,artykul.html

W ramach podpisanej umowy działania TESTA AGENCY na rzecz SUPERBET obejmują między innymi media relations, prowadzenie biura prasowego, pozycjonowanie eksperckie, bieżące doradztwo oraz wsparcie komunikacyjne przy eventach. W pierwszym etapie współpraca będzie koncentrowała się przede wszystkim na komunikacji marki przy okazji piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze oraz zbliżających się, istotnych dla całej branży zakładów bukmacherskich wydarzeniach.

- SUPERBET dynamicznie rozwija swoją działalność, a nadchodzące miesiące będą dla nas okresem pełnym wyzwań, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z TESTA AGENCY, która ma wieloletnie doświadczenie w komunikacji związanej ze sportem oraz rozumie specyfikę branży regulowanej - mówi Adam Lamentowicz, CEO SUPERBET w Polsce. - Jesteśmy otwarci na media i liczymy, że wsparcie ze strony agencji pozwoli jeszcze mocniej akcentować kluczowe elementy naszej aktywności, takie jak zaangażowanie w polski sport czy dbanie o przejrzystość na rynku zakładów wzajemnych.

- TESTA pomaga tworzyć marki, które mają znaczenie, dlatego cieszy nas rozpoczęcie współpracy z SUPERBET, najdynamiczniej rozwijającą się firmą bukmacherską w Polsce - mówi Katarzyna Ziemska, CEO TESTA AGENCY. - Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu komunikacji dla podmiotów związanych ze sportem, a także funkcjonujących w branżach regulowanych normami. Jestem przekonana, że stworzymy silny duet, który pomoże wzmocnić pozycję SUPERBET w ścisłej czołówce firm zajmujących się zakładami wzajemnymi, a naszej agencji da dodatkowy impuls do rozwoju i pozwoli pogłębić działania związane ze sportem.

Po stronie zespołu sportowego TESTA AGENCY działania dla SUPERBET prowadzi Communications Manager, Dariusz Wądrzyk.

Dla TESTA AGENCY współpraca z czołowym bukmacherem jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju segmentu sportowego. Agencja od lat buduje markę ELEVEN SPORTS – czołowej telewizji sportowej, a także organizuje Zimowy Narodowy – jeden z największych cyklicznych eventów w naszym kraju.

Źródło: Superbet

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764