logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Świąteczna kampania marki Dan Cake

  PR 03.12.2023, przeczytano 412 razy
ilustracjastrzałka

W tegoroczne Święta Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane ciasta, które nie tylko znakomicie smakują, ale także świetnie się prezentują i zapewniają nam więcej spokoju i beztroski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/swiateczna-kampania-marki-dan-cake,402315,artykul.html

Na potrzeby kampanii zrealizowany został spot, który emitowany będzie w trzech formatach w displayu, w mediach społecznościowych oraz na platformach VOD (u dostawców takich jak TVP, TVN i Polsat). Działania prowadzone będą także w popularnych w aplikacjach zakupowych (Blix, Listonic, Moja Gazetka). 

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=ObEOISfhyeE

 To już kolejne Święta Bożnego Narodzenia, podczas których namawiamy Polaków do zwolnienia tempa, wyluzowania i niepoddawania się wszechobecnej presji przygotowań, w myśl przyświecającej nam niezmiennie idei „Daj Sobie Czas”. W tej odsłonie kampanii przekonujemy odbiorców, że spełnianie społecznych oczekiwań nie jest tak ważne, jak nasz komfort psychiczny i spokój - zwłaszcza w tym szczególnym, grudniowym okresie - a obawa o to, że podajemy na stół gotowe wypieki, jest tak naprawdę tylko w naszych głowach. Pakowane ciasta Dan Cake idealnie wpisują się w tę koncepcję: są gotowe do podania od razu po wyjęciu z opakowania, bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni, znakomicie prezentują się na wigilijnym stole, a także smakują jak tradycyjne, domowe wypieki - mówi Wiktor Kowalski, Head of Marketing w Dan Cake Polonia.

Przekaz kampanii będzie wzmocniony działaniami digital indoor, na nośnikach rozlokowanych w galeriach handlowych w całej Polsce. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dotarcie do grupy docelowej, czyli osób zabieganych, aktywnie przygotowujących się do Świąt, którym warto przypomnieć, że dla własnego komfortu nie wszystko muszą robić samodzielnie, decydując się na przykład na zakup gotowych wypieków od Dan Cake.

Dodatkowo na stronie: www.SwietaZDanCake.pl można znaleźć proste i skuteczne porady, jak spokojnie i bezproblemowo spędzić najbliższe Święta. Prezentowany jest tam również spot kampanii oraz pełna, sezonowa oferta produktowa marki Dan Cake. 

Za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony www kampanii odpowiada agencja Ancymony, która prowadzi również komunikację marki w mediach społecznościowych oraz dba o PR i kontakt z mediami. Kampanię digital indoor obsługuje AMS i Clear Channel. Spot oraz sesja zdjęciowa zostały zrealizowane przez Key Story, a za budowanie zasięgów i kampanię mediową w digitalu odpowiada Value Media.

Źródło: Dan Cake Polonia

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowość Biedronki promowana wspólnie z reprezentacją Polski
Współpraca Polskiego Związku Piłki Nożnej z siecią Biedronka zaowocowała wprowadzeniem na rynek kolejnego produktu z serii Go Active, sygnowanego logotypem piłkarskiej reprezentacji Polski. Nowość marki własnej pod nazwą Peanut Powder to orzeszki ziemne prażone w formie proszku, o obniżonej zawartości tłuszczu – wspólnie opracowany i polecany przez...
Marka Emolium z kampanią w aplikacji Preglife
Emolium, marka tworząca specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy i ciała rozpoczęła współpracę z Preglife, aplikacją edukacyjną skierowaną do przyszłych oraz obecnych mam. Kampania ma na celu rozwianie wątpliwości i mitów dotyczących emolientów oraz podkreślenie ich znaczenia w codziennej pielęgnacji skóry dziecka.
Darymex rozpoczyna współpracę z Harbingers
Darymex — polski producent tekstyliów domowych rozpoczyna współpracę z agencją Harbingers
Monitory wieloformatowe Newline Direct View LED all-in-one
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
New Balance powraca z kampanią Run Your Way
Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziomu zaawansowania. Kolejna odsłona tej aktywacji wzmacnia przesłanie marki zachęcając...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764