logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SWPS Wrocław: Do wygrania darmowy rok studiów na grafice

   03.04.2013, przeczytano 1824 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła druga edycja konkursu Głowa się rusza. Przedmiot konkursu: projekt kampanii reklamowej promującej aktywną turystykę w Polsce. Do wygrania indeks na Grafikę we wrocławskim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/swps-wroclaw%3A-do-wygrania-darmowy-rok-studiow-na-grafice,18346,artykul.html

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które potrafią myśleć w niekonwencjonalny sposób. W pierwszej kolejności stawiamy na pomysłowość realizacji, nie na technikę wykonania. W przemyśle kreatywnym liczy się umiejętność zaskakiwania odbiorcy – Mariusz Wszołek, wykładowca, organizator konkursu.

Przedmiotem Konkursu jest projekt kampanii reklamowej promującej aktywną turystykę w Polsce. Na potrzeby niniejszego konkursu za kampanię reklamową przyjmuje się każdy przejaw działalności o charakterze reklamowo – informacyjnym.

Na konkurs można zgłaszać:
- plakat,
- spot reklamowy.

Kapituła konkursu: prof. Michael Fleischer, dr Michał Grech, dr Jacek Joostberens, dr Michał Jakubowicz, mgr Mariusz Wszołek.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 5 sierpnia 2013 r. Zwycięzca konkursu zostanie zwolniony z opłat za pierwszy rok studiów na grafice na wrocławskiej SWPS. Może wybrać specjalność: design i reklama lub komunikacja wizualna.

termin zgłoszeń: do 31 lipca 2013,
miejsce zgłoszeń: Biuro Rekrutacji, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu, ul. Ostrowskiego 30, pok. 18, Wrocław.

Więcej informacji: http://swps.pl/wroclaw/wroclaw-aktualnosci/wroclaw-wydarzenia/8042-glowa-sie-rusza-darmowy-indeks-na-grafike-konkurs-aktualnosci-z-wroclawia

Od redakcji Signs.pl: Zwracamy uwagę, że - wbrew sugestiom SWPS - do wygrania jest jedynie anulowanie opłaty za pierwszy rok nauki, a nie cały "indeks". Wobec używanych przez SWPS określeń typu "wrocławska grafika" mających sugerować, że SWPS jest najważniejszym ośrodkiem szkolącym w tym zakresie we Wrocławiu warto zaznaczyć, że problemy z dziedziny grafiki użytkowej i komunikacji wizualnej można studiować także na wydziałach Grafiki lub Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej ASP.

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wspólnie z ekspertami z Fundacji Climate Strategies Poland przeprowadziliśmy szczegółowe badanie śladu węglowego Gali EFFIE Awards Poland 2023. Badanie to obejmowało trzy dni wydarzenia (dzień przed i dzień po) oraz uczestników gali, co pozwoliło uwzględnić różnorodne aspekty emisji związane z ich udziałem.
Kampania Kompanii Piwowarskiej z nagrodą ECU Sustainability Awards
Kompania Piwowarska po raz czwarty razem z Fundacją „Dom w Łodzi” prowadziła kampanię społeczną FASOFF, szerzącą świadomość na temat FAS czyli alkoholowego zespołu płodowego. Tym razem pod hasłem: „Będę TATĄ! - nie piję razem z nią”. Kampania otrzymała nagrodę ECU Sustainability Award przyznawaną podczas European Circular Retail Congress, będącego częścią...
Konkurs na nazwę dla polskich myśliwców F-35
W związku z zakupem przez Wojsko Polskie F-35 Sztab Generalny Wojska Polskiego ogłosił konkurs na nazwę dla nowych myśliwców.
Cannes Lions 2024 – znamy pierwszych jurorów z Polski
Jerzy Holub i Sebastian Stępak zasiądą w jury tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, którego 71. edycja odbędzie się już w czerwcu. Kolejne nazwiska jury zostaną ogłoszone niebawem.
Piąta edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie tych kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. Łączna pula nagród wynosi ponad 30 000 zł. Produkty ze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764