logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sylwia Matych dołączyła agencji On Board Think Kong

  PR 02.08.2022, przeczytano 321 razy
ilustracja

Do zespołu komunikacji korporacyjnej OBTK dołączyła Sylwia Matych, która objęła stanowisko PR Konsultantki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sylwia-matych-dolaczyla-agencji-on-board-think-kong,396790,artykul.html

Sylwia Matych przez kilkanaście lat była związana z branżą reklamową, gdzie zdobywała doświadczenia w obszarach strategii i komunikacji marketingowej oraz kreacji na stanowiskach copywriterskich. Pracowała przy projektach ATL, BTL i digital, jak również projektach z obszaru PR i HR. Wspierała komunikację takich marek jak: Medisept, Enerko Energy, Festool, Gynoxin, Little Tikes, Vet Expert, Nutricia, Danfoss, Oilatum, Hochland, Hewlett-Packard, Coty, Ferrero Polska, GlaxoSmithKline, Polpharma, Zelmer, Toyota, Bank Millennium, ING, Nestle oraz Wedel. Wiele z kampanii zostało nagrodzone w konkursach, m.in. w KTR, Golden Arrow i Impactor. W ostatnim czasie pracowała w  zespole PR odpowiadającym za prowadzenie biura prasowego InPost.

Sylwia Matych ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim i Zarządzanie Reklamą na Polish Open University w Warszawie.

Źródło: On Board Think Kong

www.obtk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764