logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

System Puzzleflow Publisher nagrodzony przez European Digital Press Association

  PR 09.04.2009, przeczytano 659 razy

System PuzzleFlow Publisher oferowany przez ACCHSH oraz PuzzleFlow Solutions Europe, powstałe pod koniec 2007 roku centrum informacyjno-szkoleniowe z siedzibą w Amsterdamie, został wyróżniony przez European Digital Press Association nagrodą EDP Awards za „najlepsze oprogramowanie typu workflow przeznaczone do zarządzania produkcją wydawniczą”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/system-puzzleflow-publisher-nagrodzony-przez-european-digital-press-association,8757,artykul.html

Uroczyste wręczenie nagrody będzie miało miejsce 26 marca, podczas targów Grafitalia odbywających się w Mediolanie.

European Digital Press Association (EDP) to stowarzyszenie europejskich magazynów poligraficznych specjalizujących się w technologiach cyfrowych. Należą do niego czasopisma z 14 krajów, które docierają do ponad miliona czytelników. Nagrody EDP Awards są dorocznie przyznawane najważniejszym nowym produktom reprezentującym różne obszary zastosowania technologii cyfrowych. Wśród produktów wyróżnionych w tegorocznej ich edycji, w kategorii „Oprogramowanie” znalazł się system PuzzleFlow Publisher, który uznano za najlepsze nowe rozwiązanie workflow w zakresie zarządzania produkcją wydawniczą.

Nagroda zostanie wręczona 26 marca podczas uroczystej gali towarzyszącej targom poligraficznym Grafitalia, odbywającym się w Mediolanie. Poza możliwością zamieszczenia loga EDP Awards na wyróżnionym produkcie, nagrodzona firma otrzymuje m.in. całoroczną kampanię promocyjną w należących do stowarzyszenia wydawnictwach, na którą składają się publikacje merytoryczne oraz reklamy.

System PuzzleFlow Publisher miał swoją oficjalną premierę podczas ubiegłorocznych targów IFRA Expo w Amsterdamie. Jest to program przeznaczony do zarządzania obiegiem dokumentów graficznych w wydawnictwie bądź agencji reklamowej, umożliwiający weryfikację (zarówno po stronie klienta jak i na serwerze), a także optymalizację plików PDF oraz przygotowanie ich do druku. Zapewniana przez program organizacja pracy znacznie ułatwia zarządzanie wieloma publikacjami i wydaniami. System gwarantuje dostęp dla wielu użytkowników: projektanta, wydawcy, technologa i menedżera.

PuzzleFlow Publisher, program będący wspólnym projektem ACCHSH i PuzzleFlow Solutions Europe, został już wdrożony w kilku wydawnictwach z Europy Zachodniej. Jednym z jego użytkowników jest firma Sanoma, największe w Holandii wydawnictwo prasowe oferujące ponad 80 tytułów, w którym zainstalowano bardzo rozbudowaną wersję tego systemu. Kolejne wdrożenia miały miejsce m.in. w zachodnioeuropejskich firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową.

Mówi Andrzej Czyż, prezes firmy ACCHSH: Jesteśmy niezwykle dumni z bardzo prestiżowej nagrody przyznanej przez European Digital Press Association, tym bardziej, że jest to według naszej wiedzy pierwsze w historii EDP Awards wyróżnienie dla rozwiązania opartego na technologii stworzonej przez firmę z Polski. PuzzleFlow Publisher miał swoją światową premierę na targach IFRA Expo 2008 w Amsterdamie. Na jego polską odsłonę zapraszamy wszystkich, którzy wybierają się do Poznania na targi Poligrafia 2009, odbywające się w dniach 21-24 kwietnia. Z kolei amerykańska premiera tego rozwiązania będzie miała miejsce na stoisku PuzzleFlow Solutions USA podczas wystawy America-East odbywającej się w dniach 6-8 kwietnia w Hershey w stanie Pensylwania. PuzzleFlow Publisher znajdzie się wśród kilku rozwiązań z rodziny PuzzleFlow Business Solutions, jakie będziemy tam prezentować.

Źródło: ACCHSH

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Automatyczna linia do oprawy w spiralę zamykaną PBW 580S w firmie Ornavi
Firma Ornavi z siedzibą w Kielcach w województwie świętokrzyskim swoją działalność rozpoczęła w 1994 i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku poligraficznym świadcząc usługi dla drukarni i agencji reklamowych.
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
Webinarium branży poligraficznej. Działalność drukarń w nowej rzeczywistości
Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zaprasza na bezpłatną wideokonferencję pod nazwą #PrintOn WebinAir, która odbędzie się 26.11.2020 o godzinie 10:00.
W co czwartym MŚP z branży poligraficznej wzrósł poziom automatyzacji procesów produkcji w stosunku do ubiegłego roku – wynika z badania Siemens Financial Services. 28 proc. ankietowanych firm zwiększyło także nakłady finansowe na nowoczesny park maszyn i urządzeń, który w znacznym stopniu finansowany jest leasingiem. W efekcie tych działań, 12 proc. przedsiębiorstw...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764