logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szablony do projektowanie grafiki na pojazdy w ofercie Wektor77

  PR 24.10.2015, przeczytano 9513 razy
ilustracja

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo dziś można sobie ułatwić pracę nad projektami oklejania samochodów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szablony-do-projektowanie-grafiki-na-pojazdy-w-ofercie-wektor77,26364,artykul.html

Przygotowując grafikę dla druku offsetowego w postaci ulotek, plakatu czy wizytówki często korzystamy z plików pomocniczych istniejących w drukarniach internetowych. Jednak niewiele firm projektujących zdaje sobie sprawę z istnienia precyzyjnie przygotowanych rzutów pojazdów do pełnego lub częściowego oklejania samochodów.

Różnica w przygotowaniu projektu oklejenia samochodu na podstawie rysunków zaczerpniętych z Internetu czy wykonania fotografii i ręcznego wykonania pomiarów oraz przeniesienia ich do komputera, a wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanego szablonu jest ogromna. Wykonany odręcznie rysunek rzadko kiedy potrafi wiernie odwzorować bryłę pojazdu, a korzystając z gotowych siatek aut, znacznie zwiększamy efektywność i skracamy czas pracy.

Specjalistyczne rysunki w postaci plików ai, eps, dxf czy cdr można zakupić na stronie http://szablonyaut.wektor77.pl/. Znajduje się tam ponad 6500 szablonów różnych pojazdów, zaczynając od samochodów, poprzez łodzie, żaglówki, helikoptery, lokomotywy, na samolotach kończąc. Co ważne, strona jest na bieżąco uzupełniana o wchodzące na rynek nowe modele środków lokomocji.

Każdy, kto choć raz zabierał się do tego typu projektu wie, ile czasu zajmuje przygotowanie tego typu siatki pojazdu. Dostęp do takiej bazy danych pozwala na w pełni produktywne wykorzystanie czasu.

Źródło: WEKTOR77


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: wektor

(WEKTOR 77)

wektor o sobie:

oklejanie samochodów, wielkoformatowy druk cyfrowy

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nadchodzi najprzyjemniejszy okres w roku – lato. To kolejny sezon, w którym konsumenci będą mieli okazję spróbować unikalnego smaku lodów E.Wedel OH!. Ich promocję wspierać będą wyjątkowe działania marketingowe oraz konkurs z oryginalnymi nagrodami. Zasady są proste – wystarczy ruszyć do sklepu w poszukiwaniu lodów E.Wedel, których...
Dalszy rozwój zespołu PA w SEC Newgate CEE
Nowym Senior Advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ekspert rynku elektro-energetycznego oraz sektora oil&gas. Dwóch kolejnych konsultantów to Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący Res Publica Nova oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.
Os3 odpalają Mistrzostwa Polski w Grillowaniu dla marki Duda Nasze Polski
Grillowanie to narodowy sport Polaków. W tej dziedzinie realizują się wszyscy, jak Polska długa i szeroka. Już niedługo dowiemy się kto zostanie Mistrzem Polski w Grillowaniu. Rusza najgorętsze wydarzenie sezonu grillowego w naszym kraju. Fani rywalizacji i niepowtarzalnych smaków już czują w powietrzu aromat, którego nie da się pomylić z niczym innym.
Agencja Webtalk wzmacnia Dział Mediów – do zespołu dołącza Wojciech Dworzyński
WebTalk, agencja oferująca rozwiązania full service digital, zatrudniła kolejnego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Wojciech Dworzyński, który dołączył do zespołu na stanowisku Digital Media & Performance Director, odpowiada za dalszy rozwój działu mediów i jego kompetencji.
Sinajet 1007MT w drukarni Fastgraw
Firma Grafmasz zainstalowała kolejny ploter tnąco-bigujący 1007 MT. W pierwszym kwartale 2022 roku wdrożenie nastąpiło w drukarni FastGRAW w Zamościu, z którą Grafmasz współpracuje od wielu lat. Firma użytkowała dotychczas między innymi, krajarkę Grafmasz i inne urządzenia introligatorskie. FastGRAW oferuje druk cyfrowy, offsetowy, sublimację oraz wiele innych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764