GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

podlaskie, mazowieckie: Szef Regionu w dziale Reklamy Zewnętrznej

06.12.2013
Oferta ważna do:20.12.2013 godz. 00:00
Odsłon: 2168

Jesteśmy ogólnopolską siecią salonów AGD/RTV/IT. Mamy świadomość, że właściwe standardy pracy i nowe kierunki działania mogą budować tylko najlepsi. W związku z dynamicznym rozwojem firmy TERG MediaExpert poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szef Regionu w dziale Reklamy Zewnętrznej

Lokalizacja: woj. podlaskie, woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

- Nadzór i współpraca przy organizacji reklamy zewnętrznej
- Pozyskiwanie lokalizacji na reklamę zewnętrzną
- Nadzór nad realizacją projektów zgodnie z budżetem, harmonogramem oraz standardami jakości
- Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi
- Optymalizacja kosztów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe z zakresu reklamy, ekonomii, marketingu lub kierunki techniczne
- Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
- Umiejętność nawiązywania kontaktów i współdziałania w zespole
- Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office w szczególności Excel
- Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży reklamy zewnętrznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Niezbędne narzędzia pracy
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce „informacje” praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szef-regionu-w-dziale-reklamy-zewnetrznej%2C-podlaskie%2C-mazowieckie,50802,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: tergzlotow
TERG S.A.
Telefon: 0672650019
Kontakt: Karolina
ul. Za dworcem 1 d 77-400 Złotów

Konto tergzlotow nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Złotów: Specjalista ds. Reklamy Zewnętrznej (Dam pracę)
termin: 13.12.2013 16:00

podlaskie, mazowieckie - więcej ofert

  • podlaskie, mazowieckie: Dam pracę (1)

  • podlaskie, mazowieckie: Szukam pracy (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Sprzedam (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Kupię (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Dam zlecenie (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Przyjmę zlecenie (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Różności (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Oferty Last minute (0)

  • podlaskie, mazowieckie: Zamówienia publiczne (0)

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764