logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szelągowska i Magnat ponownie łączą siły

  PR 19.04.2021, przeczytano 342 razy

Wiosna to bardzo dobry czas na zmianę wyglądu wnętrz. Wyjątkowych inspiracji do tego, jak stworzyć wymarzoną aranżację pomieszczeń z pewnością dostarczy nowy sezon popularnego programu „Totalne remonty Szelągowskiej”, który startuje już 19 kwietnia. We wnętrzarskich metamorfozach, które odmieniają życie bohaterów, znanej projektantce towarzyszyć będą farby MAGNAT.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szelagowska-i-magnat-ponownie-lacza-sily,391116,artykul.html

Każdy z odcinków „Totalnych remontów Szelągowskiej” to pozytywne emocje i modne, funkcjonalne wnętrza, w których bohaterowie mogą na nowo rozpocząć swoje życie. To również mnóstwo inspiracji, do tego jak szybko i prosto można odmienić wygląd własnego domu lub mieszkania, samodzielnie wykonać dekoracje i wybrać elementy wystroju tak, aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, dopasowaną do naszych potrzeb.

Nieodłącznym elementem każdej wnętrzarskiej aranżacji są dobrze dobrane kolory. Budują one klimat i pomagają odmienić nawet najmniej przyjazne pomieszczenia w komfortowe, przytulne miejsca. W swoich projektach Dorota Szelągowska wraz z ekipą remontową użyją farb MAGNAT, które dzięki bogatej kolorystyce ułatwiają realizację najśmielszych metamorfoz. W dodatku tworzą niezwykle trwałe powłoki, które są funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Uczestnicy programu z pewnością docenią te cechy przy codziennej eksploatacji swoich mieszkań.

W programie wykorzystane zostaną plamoodporne farby ceramiczne MAGNAT Ceramic, MAGNAT Ceramic Care i MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom (polecana szczególnie do malowania pomieszczeń „wilgotnych”, takich jak kuchnie czy łazienki). „W akcji” zobaczymy również plamoodporne, hybrydowe farby MAGNAT Creative i MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom, które zapewniają odporność na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze, a także przeznaczoną do malowania sufitów, antyrefleksyjną farbę MAGNAT Non-Reflex.

W ramach najnowszej odsłony programu poznamy 8 bohaterów i ich historie – tej wiosny czeka nas więc wiele kolorowych projektów wnętrzarskich, które mogą stać się również inspiracją do przearanżowania wnętrz we własnych domach.

Premiera 2. sezonu „Totalnych remontów Szelągowskiej” już 19 kwietnia o godz. 21.30, na antenie stacji TVN i w serwisie player.pl.

Źródło: FFiL Śnieżka SA.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sport.pl, jeden z najważniejszych serwisów sportowych w Polsce, stawia kolejny krok w esportowej branży. Tym razem serwis został partnerem medialnym prestiżowych rozgrywek ESL Mistrzostw Polski organizowanych przez jednego z gigantów branży esportowej w naszym kraju – ESL Polska.
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - nowa kampania Radia Tok FM w aglomeracji śląskiej
W poniedziałek, 10 maja 2021 r. pod hasłem „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia TOK FM obejmująca prasę, internet i nośniki reklamy zewnętrznej. Dzięki działaniom prowadzonym lokalnie zespół stacji będzie zachęcać wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej do słuchania programu TOK FM w internecie.
8 maja premiera szóstego sezonu „Comedy Club”
Comedy Central zaprasza na najzabawniejszą premierę tej wiosny! W sobotę, 8 maja stacja wystartuje z szóstym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Gospodarzem szóstego sezonu stand-up’owego show jest Rafał Rutkowski.
Wyniki badania Mediapanel za kwiecień 2021
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu, realizowanego od października 2020 r. według nowej, ulepszonej metodologii: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz audytowanych aplikacji.
„To tylko kilka dni” nowym programem TTV, w którym znane osoby przejmują opiekę nad osobami niepełnosprawnymi
„To tylko kilka dni” to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób niepełnosprawnych podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764