logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szkockie Ranczo z nową nazwą i logotypem

  PR 23.11.2018, przeczytano 274 razy
ilustracjastrzałka

W jubileuszowym, dziesiątym roku działalności, Szkockie Ranczo zmieniło nazwę na Highland Conference Hotel oraz postawiło na nową komunikację wizualną. Spowodowane jest to ewolucją jaką przeszedł obiekt przez minioną dekadę. Hotel rozpoczął także współpracę z agencją PR Face it!, która zajmie się medialną promocją nowego brandu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szkockie-ranczo-z-nowa-nazwa-i-logotypem,380248,artykul.html

HIGHLAND CONFERENCE HOTEL

Po 10 latach działalności Szkockie Ranczo zmienia się w Highland Conference Hotel. Obiekt zmienia także stary logotyp na rzecz nowoczesnego logo.

obrazek

- Zdecydowaliśmy się na zupełnie nową nazwę oraz logo, gdyż przez 10 lat ewoluowaliśmyi chcemy, by nazwa oddawała to, czego klient może od nas oczekiwać i to, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Słyniemy z organizacji konferencji biznesowych i wyjazdów firmowych. Nie zapominamy oczywiście o kliencie indywidualnym, który może spędzić u nas wyciszający weekend i zrelaksować się w SPA. Rozbudowujemy także ofertę uroczystości rodzinnych i wesel. Wszystko co oferujemy, jest najwyższej jakości. Wyróżnia nas kuchnia, która opiera się na daniach z wołowiny Highland Cattle z własnej, ekologicznej hodowli. Nowa nazwa łączy w sobie wieloletnią tradycję z nowoczesnością oraz naszym ekologicznym podejściem  – mówi Marek Rozwora, właściciel Highland Conference Hotel.

ilustracjastrzałka

O OBIEKCIE

Highland Conference Hotel to powstały w 2008 roku obiekt szkoleniowo-konferencyjny, położony w malowniczej miejscowości Skarboszewo, jedynie 60 km od Warszawy i 30 km od lotniska Modlin. Hotel posiada autorską kuchnię, bazującą na wołowinie Highland Cattle z własnej ekologicznej hodowli oraz na produktach pochodzących z lokalnych upraw. Miejsce jest idealne zarówno na konferencję biznesową jak i wyjazd firmowy, które - ze względu na lokalizację (blisko Warszawy) - odbywają się tu bardzo często. Do dyspozycji gości jest także strefa Wellness & SPA

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: HIGHLAND CONFERENCE HOTEL

www.highlandhotel.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego auta przekazał aktorowi...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764