logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szkockie Ranczo z nową nazwą i logotypem

  PR 23.11.2018, przeczytano 309 razy
ilustracjastrzałka

W jubileuszowym, dziesiątym roku działalności, Szkockie Ranczo zmieniło nazwę na Highland Conference Hotel oraz postawiło na nową komunikację wizualną. Spowodowane jest to ewolucją jaką przeszedł obiekt przez minioną dekadę. Hotel rozpoczął także współpracę z agencją PR Face it!, która zajmie się medialną promocją nowego brandu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szkockie-ranczo-z-nowa-nazwa-i-logotypem,380248,artykul.html

HIGHLAND CONFERENCE HOTEL

Po 10 latach działalności Szkockie Ranczo zmienia się w Highland Conference Hotel. Obiekt zmienia także stary logotyp na rzecz nowoczesnego logo.

obrazek

- Zdecydowaliśmy się na zupełnie nową nazwę oraz logo, gdyż przez 10 lat ewoluowaliśmyi chcemy, by nazwa oddawała to, czego klient może od nas oczekiwać i to, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Słyniemy z organizacji konferencji biznesowych i wyjazdów firmowych. Nie zapominamy oczywiście o kliencie indywidualnym, który może spędzić u nas wyciszający weekend i zrelaksować się w SPA. Rozbudowujemy także ofertę uroczystości rodzinnych i wesel. Wszystko co oferujemy, jest najwyższej jakości. Wyróżnia nas kuchnia, która opiera się na daniach z wołowiny Highland Cattle z własnej, ekologicznej hodowli. Nowa nazwa łączy w sobie wieloletnią tradycję z nowoczesnością oraz naszym ekologicznym podejściem  – mówi Marek Rozwora, właściciel Highland Conference Hotel.

ilustracjastrzałka

O OBIEKCIE

Highland Conference Hotel to powstały w 2008 roku obiekt szkoleniowo-konferencyjny, położony w malowniczej miejscowości Skarboszewo, jedynie 60 km od Warszawy i 30 km od lotniska Modlin. Hotel posiada autorską kuchnię, bazującą na wołowinie Highland Cattle z własnej ekologicznej hodowli oraz na produktach pochodzących z lokalnych upraw. Miejsce jest idealne zarówno na konferencję biznesową jak i wyjazd firmowy, które - ze względu na lokalizację (blisko Warszawy) - odbywają się tu bardzo często. Do dyspozycji gości jest także strefa Wellness & SPA

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: HIGHLAND CONFERENCE HOTEL

www.highlandhotel.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wszechstronne efekty w kampanii marki Volkswagen
Niestandardowa kampania Volkswagen T-Cross po raz pierwszy w Polsce z wykorzystaniem aroma – marketingu w salach Verva 4DX
„Oryginalny pilzner z czeskiego Pilzna” - kampania OOH
W Warszawie oraz Krakowie powstały wyjątkowe murale Pilsner Urquell autorstwa Daniela Solený. Outdoorowe kreacje realizowane są w ramach kampanii „Oryginalny pilzner z czeskiego Pilzna”, a ich tematem przewodnim jest podróż do świata marki – czeskiego miasteczka Pilzno.
HP Officejet Pro: nowa seria atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych
Firma HP przedstawiła nową linię inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych zaprojektowanych z myślą o małych przedsiębiorstwach. Najnowsza odsłona serii HP OfficeJet Pro oferuje funkcję Smart Tasks pozwalającą na oszczędność czasu podczas wykonywania podstawowych zadań oraz kompaktowy rozmiar dla jeszcze większej wygody użytkowania.
Zbliżające się wakacje to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w nowy sprzęt fotograficzny. Nikon rozpoczął właśnie akcję pt. „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której przy zakupie aparatu z obiektywem zaoszczędzić można nawet do 1720 zł. Promocja obejmuje szeroką gamę produktów marki Nikon, w tym lustrzanki cyfrowe, bezlusterkowce i obiektywy Nikkor.
Isobar Polska wyodrębnia w strukturze dział Business Developmentu
Zespół odpowiadać będzie za rozwój biznesu Isobar Polska zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach międzynarodowych. W jego skład wejdą Tomasz Targiński, Pola Ziejewska i Kamila Hećman.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764