logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szkolenia z regeneracji kartridży w Agawa.pl

  PR 08.09.2014, przeczytano 950 razy

AGAWA.PL oprócz szkoleń z wykonywania nadruków zaprasza także na szkolenia z regeneracji kaset laserowych i kartridży atramentowych. Raz w miesiącu w siedzibie odbywają się prezentacje poświęcone technikom regeneracji najpopularniejszych modeli kaset laserowych do drukarek HP, Samsung, Dell, Xerox, Brother. Szkolenia podzielone są na 2 części: teoretyczną i praktyczną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szkolenia-z-regeneracji-kartridzy-w-agawa.pl,22559,artykul.html

W części teoretycznej prezentowana jest technologia druku laserowego (zasada działania kartirdża do drukarki laserowej), surowce wykorzystywane do regeneracji tonerów (plomby, listwy czyszczące, listwy podające, chipy zliczające, bębny światłoczułe) oraz akcesoria dodatkowe. W części praktycznej uczestnicy biorą aktywny udział w pokazowej regeneracji wybranych modeli kaset. Zaplanowana jest także otwarta dyskusja dotycząca najczęściej występujących problemów wśród regeneratorów oraz analiza przykładowych defektów na wydrukach z różnych modeli drukarek.

Biorąc udział w szkoleniu z regeneracji kartridży atramentowych oprócz zasady działania tuszu w drukarce atramentowej dowiedzieć się można o różnicach między atramentem pigmentowym a barwnikowym, surowcach do regeneracji kartridży atramentowych, technikach i płynach do udrażniania głowic. Prezentowane są techniki regeneracji kartridży atramentowych, analizowane wydruki oraz omawiane są najczęściej spotykane problemy podczas regeneracji wkładów atramentowych.

Podczas szkolenia wydawane są certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764