logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sztanca B2, system iSaddle Senshi - Duplo na targach drupa 2024

  PR 21.05.2024, przeczytano 324 razy
ilustracja

Firma Duplo, podczas zbliżających się targów drupa w Düsseldorfie, zaprezentuje nowe rozwiązania w swojej ofercie. Znajdą się wśród nich innowacyjna sztanca w formacie B2+ i rewolucyjny – jak zapewnia producent - system broszurujący iSaddle Senshi. Te i wiele innych urządzeń do wykańczania można będzie zobaczyć na stoisku A31 w hali nr 6.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sztanca-b2%2C-system-isaddle-senshi---duplo-na-targach-drupa-2024,404306,artykul.html

DSM-1000: automatyzacja w sztancowaniu formatu B2+

DSM-1000 to pierwsza w ofercie Duplo sztanca w formacie B2+. Wyposażona w zaawansowany kontroler PC, cechuje się wysoką precyzją oraz kompaktowymi wymiarami. Dzięki automatycznemu bigowaniu, nacinaniu, perforowaniu i cięciu różnych kształtów oraz usuwaniu odpadów zwiększa efektywność produkcji. Maszyna pracuje na klasycznych, płaskich wykrojnikach, sprawne i szybkie programowanie zadań odbywa się z kontrolera PC.

ilustracjastrzałka

DSM-1000, jak zapewnia Duplo, otwiera przed użytkownikami nowe źródła przychodów, znacząco poszerzając ich ofertę na rozwijającym się rynku opakowań cyfrowych. Firma dodaje, że sztanca może być idealnym uzupełnieniem rozwiązania do lakierowania wybiórczego Duplo B2+ DuSense DDC-8000 wraz z metalizowaniem+ (również prezentowanym na drupie). Jest, jak podaje producent, idealnym narzędziem do produkcji opakowań cyfrowych, materiałów POS oraz innych niestandardowych projektów.

ilustracjastrzałka

iSaddle Senshi: „rewolucja” w broszurowaniu

Nowy, rewolucyjny - jak podkreśla firma - system Duplo to najszybszy system broszurujący w jej ofercie. Oferuje prędkość do 5050 broszur A5 na godzinę przy wysokości grzbietu 210 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji, każda zbieraczka ma tu własny moduł transportu i bigowania, co eliminuje straty czasu, jakie generują tradycyjne metody broszurowania. iSaddle Senshi gwarantuje wysoką jakość, automatyzację, precyzję oraz elastyczność, minimalizując koszty produkcji.

Drupa 2024: wszystkie maszyny z oferty Duplo w jednym miejscu

„Targi drupa 2024 to nie tylko okazja do zapoznania się z naszymi nowościami. To także możliwość spotkania z ekspertami Duplo oraz odkrycia pełnej gamy produktów naszej firmy – mówi Gabriela Swat-Osiekowicz, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Będą one również okazją do inspirujących dla obu stron rozmów, dotyczących rozwiązań automatyzujących produkcję. Także tych zwiększających jej wydajność, ale i zmniejszających koszty. W naszej ofercie mamy wiele takich propozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Przez cały czas trwania targów będą na nich dostępni reprezentanci Duplo z Polski.”.

Firma Duplo zachęca do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji - również tych dotyczących spotkań na targach drupa - oraz możliwości podjęcia współpracy.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

drupa 2024: Konica Minolta świętuje ponad 200 sprzedanych maszyn
Olbrzymie zainteresowanie branży, silne partnerstwa biznesowe z klientami oraz prestiżowa nagroda – to wszystko przyczyniło się do sukcesu lidera transformacji cyfrowej Konica Minolta na targach drupa 2024.
Koenig & Bauer/Royalpack - wywiad
Drukarnia Royalpack ze Słonego k. Zielonej Góry od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury falistej, wytwarza też sam surowiec. W ubiegłym roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe i liczne zapytania – także ze strony obecnych klientów – zainicjowała nowy, strategiczny ruch w swojej działalności: uruchomienie produkcji opakowań jednostkowych z tektury...
Prima Tapes & Labels z maszyną fleksograficzną Mark Andy Evolution
Brytyjska drukarnia Prima, zainstalowała niedawno nową maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution Series E5 o szerokości wstęgi 340 mm. Firma specjalizuje się w drukowaniu i przetwarzaniu etykiet, a ww. maszyna została zainstalowana w jej zakładzie w Oprington k. Londynu. Wyposażona w sześć zespołów drukujących w technice flekso UV, zwiększyła znacząco jej potencjał...
Dwie nagrody EDP Award 2024 dla rozwiązań Agfa
Rozwiązania inkjetowe firmy Agfa po raz kolejny znalazły uznanie w oczach jurorów prestiżowego konkursu EDP Awards. W jego tegorocznej edycji zostały nagrodzone m.in. dwie nowe maszyny, wprowadzone niedawno do oferty tego producenta. Anapurna Ciervo H3200 zdobyła nagrodę w kategorii rozwiązań płaskich/hybrydowych o prędkości do 150 m2/h. Z kolei maszyna SpeedSet Orca 1060...
Marimekko i Stora Enso stworzą odnawialne opakowania prezentowe
Marimekko to fińska firma produkująca według własnego wzornictwa odzież i artykuły gospodarstwa domowego. W ostatnim czasie jej przedstawiciele zwrócili się do Stora Enso z propozycją współpracy przy tworzeniu nowych, skalowalnych i odzyskiwanych opakowań dedykowanych różnym produktom z jej oferty. Powstałe w efekcie innowacyjne i stylowe opakowania pudełkowe,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764