logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szut Szut Studio rozbudowuje zespół

  PR 25.06.2019, przeczytano 327 razy

W związku z dynamicznym rozwojem w ciągu ostatniego roku, dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO rozbudowuje zespół.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szut-szut-studio-rozbudowuje-zespol,383005,artykul.html

Zuza Budziszewska objęła stanowisko Business Development & Directors Research. Będzie ściśle współpracowała z CEO - Pauliną Mergner nad pozyskiwaniem nowych i obsługą obecnych Klientów oraz dalszym rozwojem studia. Budziszewska zdobywała doświadczenie głównie pracując po stronie Agencji sieciowych. W ostatnich latach wróciła do produkcji. Karierę zaczynała w domu produkcyjnym Papaya Films.

Równocześnie do zespołu dołączyła Karolina Wiśniewska na stanowisku production coordinator oraz Rafał Trzosowski jako production manager. Oboje odpowiadają za wsparcie produkcyjne bieżących projektów studia. Raportują do Kamili Zawady – Producentki.

- Absolutnie nie zmieniamy naszej butikowej natury, którą sobie bardzo cenimy, ale wchodzimy w kolejny etap rozwoju studia i chcemy zapewnić naszym obecnym i przyszłym klientom najwyższy poziom obsługi i opieki na każdym etapie produkcji. Tym podyktowane jest powiększenie dotychczasowego zespołu – mówi Paulina Mergner, CEO SZUT SZUT STUDIO.

Źródło: SZUT SZUT STUDIO

www.szutszutstudio.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl
Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.
Kultowe ikony Coca-Cola w świątecznej kampanii
Czy potrafimy sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia bez Świętego Mikołaja, białych misiów polarnych czy kultowej ciężarówki Coca-Cola? O znanych i uwielbianych ikonach świąt przypomina nam Coca-Cola w swojej tegorocznej kampanii świątecznej. W ramach komunikacji marka przygotowała m.in. świąteczne etykiety, aż dwa dedykowane spoty reklamowe, reklamy OOH,...
Fasttextile 2019: Epson zaprasza na premierę dwóch drukarek sublimacyjnych
Na pierwszy dzień tegorocznych targów FastTextile zaplanowano premierę modeli Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 11:30 na stoisku firmy API (C/118).
Cyfrowa rzeźba w centrum Warszawy - innowacyjny projekt ożywienia przestrzeni miejskiej w Placu Unii
Dzięki połączeniu sztuki i najnowszych technologii uruchomiono pierwszą w Polsce Symulakrę. Jest to forma rzeźby cyfrowej, którą w czasie rzeczywistym tworzą zmieniające się miasto i jego mieszkańcy. Dzieło jest eksponowane na ekranie LED w Placu Unii codziennie o pełnych godzinach: 19.00, 20.00 i 21.00 przez 5 minut. To innowacyjne przedsięwzięcie, gdzie każdy może...
T‑mobile rozpoczyna kampanię świąteczną
Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych. Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764