logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szut Szut Studio z nagrodą za produkcję dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego

  PR 22.10.2019, przeczytano 321 razy
ilustracja

Wyprodukowana przez dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO kampania dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego otrzymała dwie nagrody na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży TV oraz Filmów Korporacyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szut-szut-studio-z-nagroda-za-produkcje-dla-urzedu-lotnictwa-cywilnego,384418,artykul.html

Spot „Laser to nie zabawka”, otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Best Corporate Social Campain” oraz nagrodę International Tourfilm Academy Award za wartościowe podjęcie tematu bezpieczeństwa. Kampania miała na celu uświadomienie i nagłośnienie problemu jakim jest nieodpowiedzialne używanie laserów i jak poważnym zagrożeniem jest dla pilotów samolotów.

Za kreację odpowiadała Agencja WALK, reżyseria Tomek Goldbaum – Właziński, operatorem był Kuba Giza. Postprodukcja – ColorOffOn, udźwiękowienie Halo Productions.

Źródło: SZUT SZUT STUDIO

www.szutszutstudio.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764