logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szut Szut Studio z nagrodą za produkcję dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego

  PR 22.10.2019, przeczytano 245 razy
ilustracja

Wyprodukowana przez dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO kampania dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego otrzymała dwie nagrody na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży TV oraz Filmów Korporacyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szut-szut-studio-z-nagroda-za-produkcje-dla-urzedu-lotnictwa-cywilnego,384418,artykul.html

Spot „Laser to nie zabawka”, otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Best Corporate Social Campain” oraz nagrodę International Tourfilm Academy Award za wartościowe podjęcie tematu bezpieczeństwa. Kampania miała na celu uświadomienie i nagłośnienie problemu jakim jest nieodpowiedzialne używanie laserów i jak poważnym zagrożeniem jest dla pilotów samolotów.

Za kreację odpowiadała Agencja WALK, reżyseria Tomek Goldbaum – Właziński, operatorem był Kuba Giza. Postprodukcja – ColorOffOn, udźwiękowienie Halo Productions.

Źródło: SZUT SZUT STUDIO

www.szutszutstudio.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cover awArts 2019 - znamy zwycięzców!
Już po raz siódmy wybrane zostały najlepsze okładki i oprawy polskich płyt w ramach konkursu Cover awArts. Na finalne zestawienie złożyło się 52.597 głosów internautów oraz praca 52-osobowego jury. W jego skład weszli artyści sztuk wizualnych (fotografowie, malarze, graficy), ludzie piszący o kulturze i sztuce (dziennikarze, kulturoznawcy) oraz muzycy – organizatorzy...
European Content Awards: aż 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate
W pierwszej edycji European Content Awards agencja content marketingowa Elephate z Wrocławia może liczyć aż na sześć statuetek. Wyniki konkursu poznamy 27 lutego na uroczystej gali w Krakowie.
Mistrzowie świetlnych kadrów wybrani
Za nami 11. edycja konkursu „Świeć się z Energą”. Ta akcja to nie tylko plebiscyt najpiękniej oświetlonych polskich miast i pomoc potrzebującym. To także niesamowity konkurs fotograficzny. W tegorocznej edycji miłośnicy fotografii przesłali aż 1957 zdjęć! Już wiadomo, w czyje ręce trafią nagrody.
Świeć się z Energą - Zamość i Rzeszów na podium
Świetlna przemiana Zamościa i Rzeszowa jakie przygotowała firma Multidekor zdobyły uznanie publiczności i znalazły się na podium konkursu na najpiękniej rozświetlone miasto. Co sprawiło, że iluminacje Zamościa i Rzeszowa tak zachwyciły internautów?
Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764