logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szybki jak Caviar

   27.05.2002, przeczytano 600 razy

Firma Western Digital rozszerzyła ofertę swoich dysków twardych wyposażonych w bufor 8MB o nowy model. Caviar 80GB Special Edition jest o ponad 20% szybszy, niż standardowe produkty 7,200 RPM dostępne na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szybki-jak-caviar,1026,artykul.html

Dzięki wprowadzeniu do oferty Western Digital nowego produktu, linia dysków WD Caviar Special Edition obejmuje już modele o pojemności 80, 100 i 120 GB. Rozwiązanie polegające na zwiększeniu ilości pamięci cache dysku (co w znaczący sposób wpływa na poprawę wydajności jego pracy) spotkało się już z uznaniem zarówno klientów, jak i ekspertów branży komputerowej.
"Nasi klienci oczekują od swoich komputerów do gier najwyższej wydajności" - powiedział Kevin O'Neil z firmy Alienware, specjalizującej się w budowie komputerów dla graczy. "Dyski twarde WD Caviar Special Edition, ze swoim unikalnym buforem 8MB, w znaczący sposób podnoszą efektywność pracy naszych produktów i dostarczają osiągi na poziomie zbliżonym do tradycyjnie szybszych dysków SCSI - zachowując atrakcyjną cenę".
Dostępne na rynku już wcześniej modele z serii WD Caviar Special Edition o pojemnościach 100 GB i 120 GB "...osiągają wynik dobrego napędu 10,000 RPM , jak pokazały testy oparte na rzeczywsitych aplikacjach" - powiedział Eugene Ra, redaktor StorageReview.com. "Jeśli chcesz sprzętu o wydajności SCSI, bez właściwych dla tego standardu ograniczeń dotyczących pojemności i ceny, WD Caviar Special Edition jest dyskiem dla ciebie".
"Te dyski oferują wyjątkową wydajność połączoną z wysoką pojemnością - dzieki temu spełniają oczekiwania dzisiejszych wymagających aplikacji" - powiedział Richard E. Rutledge, wiceprezes marketingu w firmie Western Digital. "Są idealnym rozwiązaniem do zaawansowanych zastosowań - także serwerów korporacyjnych klasy podstawowej".
Nowe rozwiązanie firmy Western Digital umożliwia uzyskanie znacznie szybszego dostępu do danych, niż ma to miejsce w wypadku standardowych 2 MB cache'u. Poprawa wydajności to efekt zmniejszenia liczby fizycznych dostępów do dysku. Dzięki temu płynący z dysku strumień danych nie jest zakłócany przez operacje mechaniczne. Zwiększony bufor oznacza więc szybszą realizację zadań odczytu i zapisu.

Źródło informacji: Western Digital

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: druk żywiczny bez tajemnic
API.PL zaprasza do udziału w prezentacjach najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010. Zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju biznesu, jakie daje ekologiczny druk żywiczny.
Plej partnerem akcji #Razemnampodrodze
W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych - podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wprowadza, w porozumieniu z funduszem AEW, rozwiązania z zakresu marketingu interaktywnego promującego ofertę najemców Galerii Klif Gdynia oraz Domu Mody Klif Warszawa. To kolejny krok w łączeniu narzędzi marketingowych w ramach trendu Online2Offline, który skupia się m.in. na podnoszeniu współczynnika...
W drugiej edycji konkursu Global Agency of the Year, magazyn "Campaign" przyznał działającej w 85 miastach na świecie agencji VMLY&R tytuł "Best of the Best: Creative Network”.
Najnowsze narzędzia w ramach aplikacji Amway Xperience już dostępne
Amway Most Loved Recommender to najnowsze narzędzie w ramach aplikacji. Content do aplikacji Amway Xperience tworzy zespół Opus B.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764