logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szybki jak Caviar

   27.05.2002, przeczytano 590 razy

Firma Western Digital rozszerzyła ofertę swoich dysków twardych wyposażonych w bufor 8MB o nowy model. Caviar 80GB Special Edition jest o ponad 20% szybszy, niż standardowe produkty 7,200 RPM dostępne na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szybki-jak-caviar,1026,artykul.html

Dzięki wprowadzeniu do oferty Western Digital nowego produktu, linia dysków WD Caviar Special Edition obejmuje już modele o pojemności 80, 100 i 120 GB. Rozwiązanie polegające na zwiększeniu ilości pamięci cache dysku (co w znaczący sposób wpływa na poprawę wydajności jego pracy) spotkało się już z uznaniem zarówno klientów, jak i ekspertów branży komputerowej.
"Nasi klienci oczekują od swoich komputerów do gier najwyższej wydajności" - powiedział Kevin O'Neil z firmy Alienware, specjalizującej się w budowie komputerów dla graczy. "Dyski twarde WD Caviar Special Edition, ze swoim unikalnym buforem 8MB, w znaczący sposób podnoszą efektywność pracy naszych produktów i dostarczają osiągi na poziomie zbliżonym do tradycyjnie szybszych dysków SCSI - zachowując atrakcyjną cenę".
Dostępne na rynku już wcześniej modele z serii WD Caviar Special Edition o pojemnościach 100 GB i 120 GB "...osiągają wynik dobrego napędu 10,000 RPM , jak pokazały testy oparte na rzeczywsitych aplikacjach" - powiedział Eugene Ra, redaktor StorageReview.com. "Jeśli chcesz sprzętu o wydajności SCSI, bez właściwych dla tego standardu ograniczeń dotyczących pojemności i ceny, WD Caviar Special Edition jest dyskiem dla ciebie".
"Te dyski oferują wyjątkową wydajność połączoną z wysoką pojemnością - dzieki temu spełniają oczekiwania dzisiejszych wymagających aplikacji" - powiedział Richard E. Rutledge, wiceprezes marketingu w firmie Western Digital. "Są idealnym rozwiązaniem do zaawansowanych zastosowań - także serwerów korporacyjnych klasy podstawowej".
Nowe rozwiązanie firmy Western Digital umożliwia uzyskanie znacznie szybszego dostępu do danych, niż ma to miejsce w wypadku standardowych 2 MB cache'u. Poprawa wydajności to efekt zmniejszenia liczby fizycznych dostępów do dysku. Dzięki temu płynący z dysku strumień danych nie jest zakłócany przez operacje mechaniczne. Zwiększony bufor oznacza więc szybszą realizację zadań odczytu i zapisu.

Źródło informacji: Western Digital

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764